28.04.2012

Обговорення проекту Стратегічного плану розвитку міста Чернівців на 2012 – 2016 роки.

Запрошуємо Вас до обговорення проекту Стратегічного плану розвитку міста Чернівців на 2012-2016 роки. Адже, один із головних принципів місцевого самоврядування – право громадян самостійно визначати долю міста.

Запропонований до обговорення проект Стратегічного плану розвитку міста Чернівців уже є результатом колективної праці, адже до його розробки була залучена широка громадськість: науковці, експерти, громадські діячі, митці та інші члени територіальної громади нашого міста. Було використано сучасні форми роботи: мозковий штурм експертів, фокус групи, «круглі столи», спілкування через соціальні мережі тощо. Саме представники громадськості визначили основні проблеми та потенційні шляхи їх вирішення, представили своє бачення розвитку міста. Отримані результати опрацьовані експертними комісіями, створеними із числа учасників громадського «мозкового штурму», які проявили бажання продовжити співпрацю з представниками влади щодо вироблення документу, який би визначав стратегію розвитку нашого міста.

Стратегічний план розвитку міста до 2016 року визначає бачення міста на найближчі п’ять років, ставить стратегічні цілі, закладає принципи їх досягнення та пропонує підхід до організації й управління процесом впровадження.

З проектом Стратегічного плану ви можете ознайомитися на сайті Чернівецької міської ради й надати свої пропозиції за телефоном (0372) 524841 або письмово звернутися до департаменту економіки Чернівецької міської ради за адресою м. Чернівці ,вул. О.Кобилянської, 3.

Долучайтеся до обговорення.
Стратегічний план розвитку міста Чернівців на 2012-2016 роки(проект)
 

З повагою

Секретар Чернівецької міської ради В. М. МихайлішинПоділитися:
1 коментар до “Обговорення проекту Стратегічного плану розвитку міста Чернівців на 2012 – 2016 роки.”

 1. Тетяна коментує:

  Згідна, що Чернівці мають неабиякий потенціал. План багатобіцяючий. Проте те, що пишеться на папері, ніколи не реалізовується…!

Залишити коментар


 • Анонс подiй
  СЬОГОДНI
  ЗАВТРА
  СКОРО
 • Галерея

 • Copyright © Чернівецька міська рада, 2000-2010. Контакт:
  22 0.528