Привітання Чернівецького міського голови Олексія Каспрука із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Дорогі чернівчани!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.  Саме ці дати  нагадують нам про історичний шлях, яким йде український народ до заповітної мрії багатьох його поколінь– створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

У ці дні   ми відзначаємо вже 28-му річницю Незалежності України. Але боротьба за незалежність ще не завершена, бо й досі триває війна на Сході України, триває протистояння у визначенні подальшого шляху нашої держави.

Ми є свідками подій, що  мають великий вплив на майбутнє нашої Батьківщини, вони загартовують дух  патріотизму українців,  виховують повагу до своєї країни, її прапора  та незалежності.

Схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за незалежність країни, хто відстоював і відстоює кордони своєї Батьківщини заради миру та  щасливого майбутнього всіх нас.  

З нагоди річниці Незалежності бажаю усім міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту і нових звершень на благо Чернівців і процвітаючої України! 

Слава Україні! Героям слава!

Чернівецький міський голова Олексій КаспрукComments are closed.