Підприємцям ТЦ «Формаркет» роз’яснили важливість легального оформлення трудових відносин і оплати праці « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області продовжують активну роз’яснювальну роботу щодо важливості легалізації зайнятості, зосереджуючи зусилля на донесенні інформації до представників малого і середнього бізнесу, які становлять більшу частину працюючого населення краю.
Навідавшись разом з представниками Управління Держпраці та Державної податкової служби в області до одного з найбільших торговельних центрів Чернівців «Формаркет», фахівці роз’яснили підприємцям та їх працівникам важливість офіційного оформлення трудових відносин, легальної виплати зарплати та сплати єдиного соціального внеску, які є неодмінними умовами отримання гарантованого державою соціального захисту під час діяльності та пенсійного забезпечення на старості років. Зауважили, що для реалізації права на пенсійне забезпечення потрібно мати чималу кількість років страхового стажу, вимоги до тривалості якого значно зросли й продовжують зростати. При цьому зазначили, що зарахування періоду роботи до страхового стажу відбувається лише за умови своєчасної сплати єдиного соціального внеску з офіційно задекларованого заробітку в розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний (з 1 січня 2020 року – 1039,06 грн). Також зауважили, що від виконання роботодавцями фінансових зобов’язань зі сплати внесків залежить наповнення бюджету Фонду та, відповідно, стабільність здійснення щомісячних виплат нинішнім пенсіонерам.
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області закликає роботодавців, які з корисливих міркувань мінімізують заробітки своїх працівників, не сплачують або ж мінімізують внески та вдаються до інших порушень трудового законодавства, усвідомити відповідальність за долю своїх підлеглих та гідно оплачувати їхню працю. Шановні роботодавці! Дбайте про соціальну захищеність та пенсійне майбутнє людей, які своєю працею сприяють розвитку вашого бізнесу, і пам’ятайте, що успішність будь-якої справи базується на засадах чесності й ділової порядності.Comments are closed.