19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон) перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, проводиться:
– за наявності у застрахованої особи не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі;

– в разі, якщо застрахована особа після призначення (попереднього перерахунку) пенсії має страховий стаж меншої тривалості – не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.
Перерахунок пенсій проводиться в терміни, визначені ст. 45 Закону, а саме: з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.
Згідно з п. 1.5 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України №22-1 від 25.11.2005, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.2005 за №1566/11846 (далі – Порядок), заява про перерахунок пенсії подається пенсіонером особисто або його законним представником до органу, що призначає пенсію, за місцем перебування на обліку як одержувача пенсії, за формою, яка визначена додатком 2 Порядку.
Особа, яка звертається за пенсією (незалежно від виду пенсії), повинна пред’явити паспорт (або інший документ, що засвідчує цю особу, місце її проживання (реєстрації) та вік – п. 2.9 Порядку).
Таким чином, для перерахунку пенсії відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону, особа має право звернутись до управління Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку та надати відповідну заяву. При собі необхідно також мати паспорт громадянина України та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (або свідоцтво про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування).
Водночас, проект пенсійної реформи передбачає, що такі перерахунки в майбутньому будуть проводитись органами Фонду без необхідності додаткового звернення особи.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *