19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Піклування про відвідувачів – один із пріоритетних напрямків роботи буковинських пенсійників, в основі якого лежить повага до літньої людини, врахування її потреб та особливостей.

Сьогодні всі структурні підрозділи пенсійного забезпечення краю зорганізовують свою роботу так, щоб надання послуг було якомога зручнішим та доступнішим для всіх категорій населення. Особливо тих, кому складно самостійно пересуватися та орієнтуватися внаслідок проблем зі здоров’ям.
Максимально комфортні умови створено у Новодністровському відділі обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області, відкритому на початку червня нинішнього року. У приміщенні, обладнаному за новітніми технологіями відповідно до вимог і стандартів, передбачених для осіб з інвалідністю, відвідувачі мають змогу отримати інклюзивний пакет послуг: необхідну інформацію подано шрифтом Брайля, розміщено яскраві вказівники для осіб зі слабким зором, влаштовано зручні пандуси та кнопку виклику на вхідних дверях, спеціальним чином обладнано вбиральні. Поряд з будівлею установи розміщено паркувальну зону для транспорту інвалідів, яка також відповідає європейським стандартам і технічним вимогам. Охайні сучасні приміщення, квітучі клумби на території та доброзичливе ставлення працівників управління налаштовують відвідувачів на позитивний лад і створюють відчуття цілковитого комфорту.
Добрий приклад Новодністровська сьогодні наслідують пенсійники усіх районів краю та столиці Буковини. Зокрема, в управлінні обслуговування громадян по м. Чернівці ГУ ПФУ в Чернівецькій області, розміщеному по вул. Головній, 205 обласного центру, для людей з обмеженими можливостями та вадами зору обладнано спеціальні пристрої, позначення та інформаційні стенди, все влаштовано таким чином, щоб відвідувачі зі слабким зором могли легко зорієнтуватися в приміщенні, отримати необхідну інформацію і вирішити шляхом звернення до фахівця нагальне питання.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *