Пенсійники Буковини активно закликають краян офіційно урегульовувати трудові відносини « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладає чимало зусиль, щоб донести до свідомості громадян розуміння всіх масштабів негативних наслідків тіньової зайнятості й важливості легального оформлення трудових відносин для отримання соціального та пенсійного забезпечення.
З огляду на актуальність проблеми та на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука пенсійники Буковини спільно з працівниками Управління Держпраці, Головного управління Державної податкової служби у Чернівецькій області, центру зайнятості, представниками органів влади й місцевого самоврядування провели широкомасштабну роз’яснювальну кампанію щодо неприпустимості роботи без оформлення трудових відносин.
У складі робочих груп фахівці пенсійної служби відвідали понад тисячу місць провадження діяльності суб’єктами господарювання, поспілкувалися з майже двома тисячами працівників. Розповідаючи про негативні наслідки тіньових трудових відносин і зарплат «у конвертах», акцентували увагу представників підприємницької сфери діяльності на тому, що тільки повна зайнятість, гідний рівень оплати праці й своєчасна сплата внесків здатні забезпечити соціальну захищеність сьогодні й гідні пенсії в майбутньому. В ході бесід з підприємцями, їхніми працівниками та відвідувачами пенсійники роздали буклети з роз’ясненнями переваг офіційного працевлаштування й залежності зарахування страхового стажу від сплати єдиного соціального внеску, а також листівки зі зверненнями до роботодавців щодо необхідності дотримання вимог трудового законодавства і до працівників із закликом офіційно оформляти трудові відносини.
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області вкотре наполегливо закликає мешканців краю дбати про нинішній добробут та гідні пенсійні перспективи, високо оцінюючи свою працю та вимагаючи від працедавців легального оформлення трудових відносин через укладання трудових договорів. Не позбавляйте себе гарантованих державою прав і гідного пенсійного майбутнього!Comments are closed.