19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Запроваджені 1 січня нинішнього року законодавчі зміни щодо підвищення рівня мінімальної заробітної плати та застосування штрафних санкцій до роботодавців, які порушують законодавство про працю, дали позитивні результати у вигляді збільшення на 54,9% надходжень єдиного соціального внеску та частини єдиного соціального внеску до бюджету Пенсійного фонду України за рахунок збільшення розміру фонду оплати праці підприємств, установ та організацій Чернівецької області.

Проте середня заробітна плата буковинців залишається однією з найнижчих серед областей України.
Така ситуація зумовлена тим, що загалом по області за умови повної зайнятості працівників 1022 роботодавці області нараховують заробітну плату 4,6 тис. найманим працівникам менше мінімального розміру. Крім цього, окремі керівники вдаються до різноманітних схем мінімізації зарплати – у 2 тис. роботодавців понад 13 тис. найманих працівників зайняті неповний робочий час, а у 570 роботодавців понад 3 тисячі працівників виконують роботи за договорами цивільно-правового характеру.
Тому дуже важливо усвідомлювати, що згода отримувати зарплату в розмірі, меншому за мінімальний або взагалі “у конвертах”, позбавляє соціального захисту, адже при обчисленні пенсійних і соціальних виплат враховується лише офіційно нарахована сума заробітної плати.
Шановні буковинці! Пам’ятайте, що отримуючи заробітну плату «в конверті», ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *