19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Пріоритетним завданням пенсійної служби області є підвищення якості та оперативності обслуговування громадян. Важливим кроком в цьому напрямку стало надання послуг з питань пенсійного забезпечення на рівні територіальних громад. Цей процес в області супроводжувався активними обговореннями в різних форматах і триває надалі.

Завдяки позитивному сприйняттю ініціативи органів Пенсійного фонду України щодо наближення пенсійних послуг до громадськості, органи місцевого самоврядування в чотирьох об’єднаних територіальних громадах, зокрема, у Великокучурівській, Волоківській, Клішковецькій та Недобоївській, дбаючи про спрощення отримання адміністративних послуг для своїх мешканців, створили належні умови для роботи віддалених робочих місць працівників пенсійної служби на рівні громад. І на майбутнє, в рамках виконання завдань Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року щодо наближення послуг до місця проживання населення, пенсійна служба області ставить за мету розширення мережі таких послуг.
Одним із прикладів реалізації поставлених завдань є створення Новодністровського відділу обслуговування громадян, в якому забезпечується повний цикл надання послуг, включаючи прийом та обробку пенсійної документації.
Виїзні прийоми на створених віддалених робочих місцях в територіальних громадах здійснюються на підставі двосторонніх угод згідно з затвердженими графіками, погодженими з місцевими органами влади, з наданням послуг, перелік яких схвалено постановою правління Пенсійного фонду України від 24.02.2017 №3-1.
Кожне віддалене робоче місце працівника Фонду в громадах забезпечено засобами відеозв’язку, що дозволяє спеціалістам фронт-офісу управлінь обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області надавати послуги дистанційно поза встановленими в громадах графіками прийому громадян.
Завдяки налагодженій співпраці між органами Фонду та місцевого самоврядування, вже сьогодні мешканці цих громад можуть, не виїжджаючи до районного центру, скористатись послугами пенсійної служби за місцем свого проживання та отримати довідкову інформацію чи консультативну допомогу з питань пенсійного законодавства, записатись на прийом до керівництва Фонду області та його структурних підрозділів, замовити та одержати необхідну довідку про розмір пенсії або перебування на обліку, виписку з облікової картки застрахованої особи, отримати виготовлене пенсійне посвідчення або надану раніше трудову книжку, подати заяву про переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, зміну способу виплати пенсії тощо.
Організація роботи віддалених робочих місць в об’єднаних територіальних громадах створює додаткові зручності для людей та нові можливості для громад.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *