Порядок організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом Чернівецької міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.09.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
 1. Особистий прийом громадян Чернівецьким міським головою, секретарем Чернівецької міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради, секретарем виконавчого комітету Чернівецької міської ради проводиться в Чернівецькій міській раді відповідно до графіка.
 2. Графік особистого прийому громадян керівництвом Чернівецької міської ради  щороку затверджує Чернівецький міський голова.
 3. Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим і здійснюється не пізніше ніж за 3 робочі дні до дати прийому.
 4.  Попередній запис на особистий прийом здійснюється з обов’язковим поданням письмово викладеного звернення щодо  порушених питань. Попередній запис проводиться працівниками відділу звернень громадян Чернівецької міської ради.
 5. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до керівництва Чернівецької міської ради з’ясовується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, місце роботи, соціальний стан, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався, і яке було прийнято рішення; визначається посадова особа міської ради, до компетенції якої належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх заяв, клопотань, скарг або пропозицій і зауважень.
 6. Громадяни, які записуються на особистий прийом, повинні мати при собі документ, що посвідчує їх особу, або документ, який дає право представляти інтереси іншої особи.
 7.  Кількість осіб, які попередньо записались на особистий прийом до Чернівецького міського голови або секретаря Чернівецької міської ради, не повинна перевищувати 20 осіб.
 8.   Тривалість прийому одного громадянина Чернівецьким міським головою, секретарем Чернівецької міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради, секретарем виконавчого комітету Чернівецької міської ради  складає до 10 хвилин.
 9. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами.
 10. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

 11. Не проводиться запис на особистий прийом у разі: коли питання від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання вже розглядалося на особистому прийомі та вирішено по суті, або ще розглядається; з питань, вирішення яких не відноситься до компетенції органів місцевого самоврядування та вирішення яких можливе лише в судовому порядку; а також питання осіб, визнаних  судом недієздатними.
 12. У разі, коли порушене громадянином усне питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянину може бути запропоновано викласти питання письмово. Про результати розгляду усних звернень громадяни повідомляються письмово.
 13. У разі, якщо особистий прийом громадян Чернівецьким міським головою, секретарем Чернівецької міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради, секретарем виконавчого комітету Чернівецької міської ради не може відбутися через поважні причини, його може бути перенесено на інший день.

Comments are closed.