Платники Буковини у сервісних центрах Міндоходів отримали понад 36,7 тис. адміністративних послуг « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Таку кількість адмінпослуг з початку 2014 року жителям регіону надали у 13 Центрах обслуговування платників податків – повідомляють у Головному управлінні Міндоходів у Чернівецькій області.

Сервісні центри області мають зручну структуру для відвідувачів та надають весь спектр послуг: надання консультаційних та адміністративних послуг, прийом та реєстрація податкової звітності, видача довідок та дозвільних документів фізичним та юридичним особам, видача реєстраційних номерів картки платника податків, проведення з платниками податків звірки стану розрахунків з бюджетами та надання повідомлень, актів звірки за відповідними письмовими зверненнями та інші.

Відтак, серед послуг, якими здебільшого цікавились платники податків, залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – понад 18 тис. Майже 2 тисячі отримали довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів. Із числа інших наданих адміністративних послуг проведено: реєстрацію платників єдиного податку – 2104; реєстрацію платників на додану вартість – 97; 2060 реєстрацій книг обліку розрахункових операцій та 958 розрахункових книжок. Також було видано 832 довідки про подану податкову декларацію та 215 торгових патентів.

З адресою, режимом роботи та переліком адміністративних послуг, які надають ЦОПи платники можуть ознайомитися на сайті територіального органу Міндоходів у Чернівецькій області за посиланням: http://cv.minrd.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *