Під час зустрічі податківці розповідали про засади здорового бізнесу « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Днями податківці провели зустріч з трудовим колективом «Чернівецького хімзаводу», під час якої обговорили низку питань, зокрема, пов’язаних з детінізацією місцевого бізнесу, а також провели огляд новацій податкового законодавства та електронних послуг, що надаються платникам податків органами Міндоходів.

Відкриваючи засідання, начальник ДПІ у м. Чернівцях зазначив, що основним джерелом наповнення місцевого бюджету є податок з доходів фізичних осіб. «Тому, – підкреслив Ярослав Городенський, – щоб завтра мати якісне медичне обслуговування та належний рівень освіти й культури, сьогодні надзвичайно важливим є викриття порушень податкового законодавства під час виплати зарплати. Це один з пріоритетних напрямків роботи чернівецьких податківців. На сьогодні ще не викорінено практику прийому на роботу найманих осіб без належного оформлення та виплати працівникам мінімальної заробітної плати. Податківці виявляють такі факти, проводячи доперевірочний аналіз господарської діяльності підприємств.»

Керівництву підприємства запропоновано провести відповідну роботу щодо забезпечення використання повної зайнятості працівників, рекомендовано виконати взяті ними зобов’язання щодо упорядкування штатної чисельності працівників та рівня сплати платежів до бюджету. Податківці нагадали також і про оновлений сервіс Міністерства доходів і зборів України – «Пульс» та пояснили, що звернувшись до цілодобової телефонної лінії за номером: (044) 284-00-07, можна повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників податкового відомства.

Тіньові процеси в економіці залишається однією з ключових проблем, її розв’язання має стати об’єктом скоординованих зусиль усіх гілок державної влади. Враховуючи втрати бюджету держави, боротьба з цим явищем набуває першочергового значення в діяльності Міндоходів.

Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. ЧернівцяхЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *