Чернівецькі податківці закликають відмовитись від тіньової зайнятості « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.02.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Неофіційні умови праці спричиняють збитки не лише економіці країни і міста, а й громадянам, позбавляючи їх соціальних гарантій. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати і трудового стажу.
Тому легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості – є одним із ключових напрямків роботи усіх державних органів.
З метою привернення уваги громадськості до проблем тіньової зайнятості Чернівецькою ОДПІ розміщено в Чернівцях соціальну рекламу: „ДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ! СКАЖИ – НІ ЗАРПЛАТІ В «КОНВЕРТІ»!
Суспільство має усвідомити, що легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас, а роботодавець – пам’ятати, що використання незадекларованої праці є грубим порушенням трудового законодавства, за яке доведеться нести відповідальність.
Фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору потягне за собою штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (3723,00 грн. Х30 = 111690,00 грн). Не менше доведеться сплатити за виплату зарплати без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, а також оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві. За підміну трудових відносин цивільно-правовою угодою, коли працівник виконує певні трудові функції за посадою на постійному робочому місці, зобов’язаний дотримуватись внутрішнього розпорядку, режиму робочого часу, графіка роботи, встановленого роботодавцем та отримує винагороду періодично на постійній основі. За провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання доведеться сплатити 1000-2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це 17-34 тис. грн.
Запрошуємо працедавців до добровільного офіційного працевлаштування найманих працівників, а тих, хто працює самостійно,- реєстрації підприємницької діяльності!
Будьмо свідомі ризиків і уникаймо порушень.Comments are closed.