Чернівчани стають обізнанішими у податках « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Про це свідчить аналіз стану письмових звернень громадян, які надійшли на розгляд до Державної податкової інспекції у м. Чернівцях за 6 місяців 2014 року. Так, станом на 01.07.2014 надійшло 777письмових звернень громадян, в тому числі 60заяв щодо питань оподаткування та 717 заяв, за якими передбачено надання інформації згідно з чинним законодавством (довідок).

Щодо тематики та проблем, порушених у письмових зверненнях громадян, то, крім видачі довідок, вони стосувались роз’яснення норм податкового законодавства, адміністрування єдиного соціального внеску, інформування про ухилення від сплати податків, отримання реєстраційних номерів та інші питання, що належать до компетенції Міндоходів. Порівнюючи з минулим роком кількість звернень з питань роз’яснення податкового законодавства зменшилась вдвічі, зокрема, як зазначила заступник начальника ДПІ у м. Чернівцях Тетяна Шпак, значно скоротилось число запитань щодо оподаткування доходів від підприємницької діяльності. «Це означає високий рівень податкової освіченості наших громадян, адже звернення громадян до податкових органів — своєрідний індикатор якості виконання податківцями своїх обов’язків. Розглядаючи звернення, ми насамперед виявляємо, які законодавчі норми потребують додаткових роз’яснень, і відповідним чином формуємо структуру зворотного зв’язку з громадянами.» – додала посадовець.

Крім того, можна попередньо записатись на особистий прийом посадовими особами ДПІ у м. Чернівцях, який проводиться за встановленим графіком. Для запису на особистий прийом, отримання додаткової інформації та консультацій звертайтесь за адресою: 58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А або телефонуйте 54-60-00, 54-56-68.

Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. ЧернівцяхЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *