Липень « 2021 « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Співвласниками будинку № 9 на вул. Дарвіна Чарльза в м. Чернівцях, послуги з управління в якому надає ПП «Регіон-Центр», прийнято рішення про управління власними силами співвласників будинку, про що свідчить протокол загальних зборів співвласників будинку від 13 липня 2021 року, який прийнято на зберігання департаментом інфраструктури та благоустрою міської ради.
Докладніше…

12 липня 2021 р. остаточно відбулося підписання договорів про послуги з прибирання та підмітання вулиць з такими виконавцями.
Докладніше…

Громадяни, які отримували житлову субсидію в грошовій безготівковій формі та використали комунальні послуги в опалювальний період 2020 – 2021 роки на суму, меншу ніж розмір призначеної субсидії, на кінець опалювального сезону на їх обліковому записі в АТ «Ощадбанк» залишились невикористані кошті житлової субсидії, які утворились станом на 1 червня.
Докладніше…

Трестом зеленого господарства та протизсувних робіт впродовж 14 липня проводяться наступні роботи:
Докладніше…

Протягом доби 14 липня 2021 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:
Докладніше…

У зв’язку із проведення робіт з відновлення асфальтобетонного покриття на частині вул. Української, на відрізку від вул. Руської до вул. А.Шептицького з 15.07.2021р. по 16.07.2021р. буде повністю перекрито рух транспорту.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Нахімова – чистка оглядових колодязів з промивкою зливової мережі спецмашиною «Кріт»
Головна (ДЕПОТ, пров. Індустріальний) – перевірка зливової мережі
Докладніше…

Заміна ламп освітлення за адресами: вул. Небесної Сотні 1а, вул. Суворова 8-9, вул. Суворова 2Б, вул. Героїв Майдану 186А-188, бульвар Героїв Крут 4а, вул. Рокитнянська.
Докладніше…

Електропостачання: працює в звичайному режимі. На контролі виконання знаходиться 1 заявка пов’язана з відключенням в мережі класу напруги 0,4кВ.
Докладніше…

15.07.2021 – з 18:00 по 20:00 в приміщенні молодіжного центру Чернівців заплановано провести захід – «Гендерний кінотеатр з інтерактивною грою «Крізь скляну стелю». Відбудеться перегляд фільму «Один день з життя кандидатки» – авторська робота Ірини Тишко, який буде демонструватися в Чернівцях вперше. Після фільму – подальша дискусія та настільна гра. Участь в заході можуть брати всі бажаючі за попередньою реєстрацією https://forms.gle/uy8q4Bw5xD35csPBA. Організатори – ГО «Центр громадської активності «Синергія», співорганізатор – МКУ «Молодіжний центр Чернівців «Резиденція молоді».
Докладніше…