12 « Листопад « 2020 « Офіційний портал Чернівецької міської ради
05.12.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
11 листопада 2020 р. профільні фахівці виконавчих органів міської ради у сфері охорони здоров’я, протидії надзвичайним ситуаціям, освіти та економічного розвитку міста Чернівці під головуванням заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Середюка та Олександра Паскаря взяли участь у першому дистанційному воркшопі «Муніципальне антикризове управління» в рамках проєкту «Mannheim – Chisinau – Chernivtsi – «Together against Covid-19»/«Мангайм – Кишинів – Чернівці «Разом проти Covid-19», що впроваджується за сприяння тристороннього співробітництва муніципалітетів Мангайм (Федеративна Республіка Німеччина), Кишинів (Республіка Молдова) та Чернівці (Україна) та фінансується коштом Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через компанію Енгейджмент Глобалг ГмбХ (EG) та Сервісну службу міста в єдиному світі (SKEW). Докладніше…

У разі покращення епідеміологічної ситуації, з метою створення святкової атмосфери під час святкування новорічно-різдвяних свят Чернівецька міська рада розглядає можливість проведення з 19 грудня 2020 року до 20 січня 2021 року включно на площі Соборній міста Чернівців Різдвяного ярмарку і оголошує Конкурс на його проведення та облаштування. Докладніше…

Департамент розвитку Чернівецької міської ради інформує, що 11.11.2020р. проведено конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для оцінки вартості об’єктів комунальної власності міста, які підлягають приватизації.
За результатами конкурсу переможцем визнано:
Лот №1, лот №2, лот №3, лот №4 – ФОП Читайло В.В.

Департамент розвитку міської ради інформує про те, що 11.11.2020р. в електронній торговій системі «ProzorroПродажі» відбувся аукціон з продажу об’єкта приватизації комунальної власності територіальної громади м.Чернівців.
          Результати аукціонного продажу:
Докладніше…

Німецьке фінансове співробітництво з Україною
Проєкт муніципального водного господарства м. Чернівці, Стадія 2 та 3
Повідомлення про тендер Докладніше…

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води на вул. Ярошинської, 4   12.11.2020 р. з 09:30 год до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання в будинках наступних вулиць:

      вул. Ярошинської, Кочубея,37; 39; Герцена, частково Буковинська та прилеглих. Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Руська, 285 – чистка оглядових колодязів з промивкою зливової мережі    спецмашиною «Кріт» Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради інформує про те, що 05.11.2020р. відбулося засідання комісії за результатами якої погодили звіти по експертній грошовій оцінці земельних ділянок виконаних ДП «Чернівецький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», ЧФ ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та ДП «Буковинська управляюча Компанія» за адресами:
Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення                                        м.Чернівці на 2020 р.

ПРИМІТКА: Час включення і відключення мереж зовнішнього освітлення може змінюватись Докладніше…

Протягом доби 12 листопада 2020 р. аварійними службами  КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:                                             

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж: Докладніше…