03 « Серпень « 2020 « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
  1. Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, які пропонуються для продажу на земельних торгах.
  2. Докладніше…

  1. Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності, які пропонуються для продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.

2.Дані про земельні ділянки: Докладніше…

Як повідомили в департаменті праці та соціального захисту населення, з 1 серпня 2020 р. набрала  чинність постанова Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби  COVID-19 , спричиненої  коронавірусом SARS-COV-2», відповідно до якої втратили чинність пункти 1 та 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми». Докладніше…

13 серпня о 18:30 в Центрі культур “Вернісаж” відбудеться авторська виставка заслуженого художника України Андрія Холоменюка “Лицарська слава Руси-України та козаків – нащадків її” присвячена 29-й річниці Незалежності України. Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Січових Стрільців, провулок Зарожанський – промивка  зливової мережі спецмашиною «Кріт»

Маковея, Чернишевського – закріплення решіток зливової мережі Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради інформує про те, що 30.07.2020р. відбулося засідання комісії по конкурсному відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними:

  1. 1. Розглянувши пропозиції учасників конкурсу по відбору суб’єкта оціночної діяльності, комісія вирішила доручити проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок за адресами вул.Головна,143, вул.Толбухіна Федора маршала,1-А, вул.Ясська,13 та вул.Заводська,14-В суб’єкту оціночної діяльності ДП «Буковинська управляюча компанія» – відповідно до поданих пропозицій.

2. Погодили звіт по експертній грошовій оцінці земельної ділянки виконаний ДП «Буковинська управляюча Компанія» за адресою  вул.Південно-Кільцева,51-А, площа 0,0438га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07).

Протягом доби 03 серпня 2020 р. аварійними службами  КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:                                             

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж: Докладніше…

ЛОТ 1

№ з/п Адреса земельної ділянки Площа

(га)

Цільове призначення земельної ділянки
1 вул.Зелена,5 1,9690 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02) (нежитлові будівлі)

Докладніше…

У зв’язку з проведенням аварійних ремонтних робіт на запірній арматурі по вул. Кочубея, 33 А 03.08.2020 року з 10:00 год.  до 18:00 год. без водопостачання будуть будинки по наступним вулицям: Залозецького, Довбуша, Кочубея, С.Щедріна, Білоусова, В.Трепко, Кармелюка, 1-й та 2-й пров. Кармелюка,Чехова, Буковинська, Руданського, Герцена, пров. Рєпіна, Львівська, Ярошинської та прилеглих. Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівці на 2020 р.

ПРИМІТКА: Час включення і відключення мереж зовнішнього освітлення може  змінюватись в залежності від погодніх умов в межах +(-) 15 хв.

Докладніше…