24.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Співвласниками будинку № 107 на вул. В.Залозецького в м. Чернівцях, послуги з управління в якому надає ПП «Порядок в домі», вибрано нового управителя – ТОВ «Сіті-Рембуд», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників будинку від 14 грудня 2018 року, б/н, який 02.01.19р. прийнято на зберігання департаментом житлово-комунального господарства міської ради. Докладніше…

Співвласниками будинку № 8 на вул. Українській в м. Чернівцях, послуги з управління в якому надає ТОВ «Єврокомунбуд», вибрано нового управителя – ПП «Регіон-Центр», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників будинку від 22 грудня 2018 року, №1, який 02.01.2019р. прийнято на зберігання департаментом житлово-комунального господарства міської ради. Докладніше…

Інспекція з благоустрою про виконавчому комітеті міської ради нагадує підприємцям та керівникам установ про сезонне прибирання снігу. Зокрема, відповідно до Тимчасових правил благоустрою міста:
зимове прибирання забезпечує нормальний рух пішоходів та транспорту і включає: підмітання та зсув снігу; усунення слизькості; прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень до твердого покриття.
Докладніше…

Петиція щодо звільнення із займаної посади керівника департаменту ЖКГ Володимира Бешлея через неналежне виконання посадових обов’язків та невідповідність займаній посаді набрала 406 голосів.
Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», Ваше звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі. Докладніше…

На вулиці Руській обмежено водопостачання. В зв’язку з проведенням ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води Руська, 261 02.01.2019 р. з 10:30 год. до 17:00 год.буде відсутнє водопостачання на будинки по вулиці Руська, 249, 251, 251А. 253, 255, 255А, 261, 265, 269, 271, 275, 277. КП «Чернівціводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності.

Петиція щодо позачергових виборів до Чернівецької міської ради набрала 329 голосів.
Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», Ваше звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі. Докладніше…

Обмежено водопостачання
В зв’язку з проведенням ремонтних робіт про ліквідації витоку холодної води на вул. Білоруській, 51 02.01.2019 року з 11:00 год. до 17:00 год буде відсутнє водопостачання по вул. Білоруська, Синельникова, Вапнярська, Козятинська, Лубенська, Узбецька, пров. Узбецький та прилеглих. КП “Чернівціводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності.

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 02 січня. Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівці на 2019р. Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання: частота струму 50Гц. На контролі виконання знаходиться – 4 заявки які пов’язані з відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…