13.11.2018Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціСпіввласниками будинку № 5 на вулиці Ентузіастів в м. Чернівцях, послуги з управління в якому надає ПП «БУК-18», вибрано нового управителя – ПП «Ремжитлосервіс», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників будинку від 28 вересня 2018 року, б/н, який 02.11.18р. прийнято на зберігання департаментом житлово-комунального господарства міської ради.
Докладніше…

Співвласниками будинку № 1-Б на вулиці А. Чехова в м. Чернівцях, послуги з управління в якому надає ПП «Порядок в домі», вибрано нового управителя – ПП «Житлосервіс», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників будинку від 11 жовтня 2018 року, б/н, який 01.11.18р. прийнято на зберігання департаментом житлово-комунального господарства міської ради.
Докладніше…

Співвласниками будинку № 9 на вулиці Руській в м. Чернівцях, послуги з управління в якому надає ТОВ «Єврокомунбуд», вибрано нового управителя – КЖРЕП-9, про що свідчить протокол загальних зборів співвласників будинку від 30 жовтня 2018 року, б/н, який 01.11.18р. прийнято на зберігання департаментом житлово-комунального господарства міської ради.
Докладніше…

3 грудня 2018 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території житлової забудови обмеженої проїздом Віденським та вулицею Винниченка Володимира в місті Чернівцях.
Проект детального плану території розроблений архітектором Григорчуком О.В. (кваліфікаційний сертифікат АА№002935) на замовлення департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на підставі рішення сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 20.05.2016р. №231 «Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки, виготовлення містобудівної документації та внесення змін до окремих пунктів рішень міської ради з цих питань», де пунктом 2.3 надано дозвіл департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на розробку проекту детального плану території житлової забудови, обмеженої проїздом Віденським та вулицею Винниченка Володимира на земельній ділянці, орієнтовною площею 2, 1 га.
З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 303 (тел. 55-58-83) у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 3 грудня 2018 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Зауваження та пропозиції до проекту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 3 грудня 2018 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник начальника управління, начальник архітектурно-планувального відділу управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради – Шведик Олександр Іванович.
Докладніше…

Відкриття сучасного дитячого садочка на вулиці О. Вільшини відбулось 2 листопада в мікрорайоні Ленківці. Як повідомили в міському управлінні освіти, переможцем торгів державних закупівель по цьому об’єкту стало приватне підприємство «Буд монтаж -2001», яке з жовтня 2015 року по жовтень 2018 року здійснювало роботи по демонтажу старої будівлі та будівництву нового закладу дошкільної освіти на 8 груп для 160 маленьких мешканців мікрорайону Ленківці. Докладніше…

З нагоди Дня працівника соціальної сфери в сесійній залі міської ради відзначили представників цієї важливої і потрібної професії. Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан привітав з професійним святом працівників соціальної сфери, відзначив велику потребу мешкаців міста в їх роботі, допомозі та сприянні у вирішенні різноманітних проблем. Докладніше…

Протягом доби 02 листопада 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Комарова, 38-40 – витік на водопровідному вводі
вул. Переяславська, 14 – витік з розподільчої мережі Докладніше…

У з”язку з аварійною ситуацією на вул.Комарова,38, 02.11.2018 року з 09:00 до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання в будинках за наступними адресами:
° вул. Героїв Майдану №№ з 83А по 95;
° вул. Комарова № 38 та прилеглі.
КП «Чернівціводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності.

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Прутська – чистка о/к з промивкою спецмашиною «Кріт»
Сагайдачного,77 – ремонт о/к з заміною зливової решітки Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р. Докладніше…


Cторінка 1 з 212