23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення міської ради від 31.03.2011р. №93, із змінами від 30.06.2016р. № 275 Про затвердження Положення про відшкодування витрат орендарям, які виконали за власні кошти ремонт фасадів та покрівель будівель, що є комунальною власністю територіальної громади м.Чернівців.

  1. Виконавець заходів з відстеження

             Департамент економіки Чернівецької міської ради.

  1. Цілі прийняття акта

             Забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо відносин між орендодавцем і орендарем, які виникають під час проведення останнім ремонту фасадів та покрівель об’єктів оренди, що є комунальною власністю територіальної громади м.Чернівців.

  1. Тип відстеження та строк виконання заходів з відстеження результативності

             Періодичне відстеження проведено за період з січня 2016 року по грудень 2017 року.

  1. Дані та припущення, на основі яких відстежувалися результативність, а також способи одержання даних

             Інвестиції суб’єктів господарювання у комунальне майно, рішення виконавчого комітету міської ради.

  1. Кількісні та якісні значення показників результативності

            За період відстеження регуляторного акта надано погодження 5 орендарям на проведення ремонтних робіт фасадів та покрівель об’єктів оренди, зменшено нарахування з орендної плати за проведення цих робіт 4 орендарям на суму 211 338 грн., із них: ремонт фасадів – 70 402 грн. (2 орендарі) та ремонт покрівель – 140 931 грн. (2 орендарі).

  1. Оцінка результативності регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

          За результатами періодичного відстеження результативності регуляторного акта – рішення міської ради від 31.03.2011р. №93, із змінами від 30.06.2016р. № 275 Про затвердження Положення про відшкодування витрат орендарям, які виконали за власні кошти ремонт фасадів та покрівель будівель, що є комунальною власністю територіальної громади м.Чернівців, слід зазначити, що його прийняття сприяло впорядкуванню процедури відшкодування витрат орендарям, які за власні кошти виконали роботи з ремонту фасадів та покрівель будівель, що є комунальною власністю територіальної громади м.Чернівців. За вказаний період підготовлено 4 рішення виконавчого комітету з цих питань. Одночасно прийняття регуляторного акта сприяло збільшенню інвестицій у комунальне майно територіальної громади міста, у вигляді покращення фасадів і покрівель будівель.
Докладніше…

Електронна петиція щодо облаштування пандуса до міської дитячої поліклініки на вул. Головній 218 набрала 253 голоси.
Докладніше…

Місто Мангайм спільно з Асоціацією Twinning в Мангаймі проведуть з 17 по 19 жовтня 2018 року міжнародну конференцію експертів з питань Цілей Сталого Розвитку. Заінтересовані сторони з міст-партнерів, які активно беруть участь у реалізації Порядку денного ООН до 2030 р. запрошуються до участі у міжнародній конференції. Докладніше…

Набув чинності Закон України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991років (в редакції Закону України від 13.03.2018р. №2325-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»). Докладніше…

Шановні будівельники!
Напередодні професійного свята ми вітаємо всіх тих, хто створює красу та комфорт у Чернівцях, а також будує справжні шедеври за територією нашого міста.
Докладніше…

Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 №22-1 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 27.12.2005 №1566/11846 (далі – Порядок подання документів), передбачено, що заява про призначення пенсії може подаватися особами до органів Пенсійного фонду за місцем реєстрації, фактичного проживання або за місцезнаходженням підприємства, установи або організації, де працює заявник. Докладніше…

15 серпня 2018 року о 18 годині в приміщенні комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Чернівці», зал засідань  (вул. В.Чкалова, 30) відбудуться громадські слухання з питання стосовно присвоєння комунальному підприємству «Міжнародний аеропорт «Чернівці» імені першого космонавта Незалежної України Леоніда Каденюка, реєстрація учасників з  17 години 30 хвилин до 18 години. Докладніше…

Верховною Радою України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми» зокрема, внесено зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».
Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 10 серпня.
Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р.
Докладніше…