23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

01 серпня 2018 року співвласниками будинку № 230-А на вул. Героїв Майдану в  м. Чернівцях визначено форму управління багатоквартирним будинком шляхом створення ОСББ «Райдужний дім». 
Головою правління ОСББ «Райдужний дім» обрано Бурковця Дмитра Миколайовича. Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

З нагоди відзначення Дня Незалежності України виконавчим комітетом Чернівецької міської ради прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги громадянам, реабілітованим відповідно до законодавства України.
Докладніше…

Чернівецький міський військовий комісаріат проводить набір кандидатів до вищих військових навчальних закладів, що здійснюють підготовку військових фахівців, громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту, успішно пройшли вступні випробування та відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Докладніше…

З 2 по 8 серпня в літньому таборі для дітей та молоді Чернівців «Ойкос» (урочище Стебник (смт. Берегомет) відбувається мистецька зміна для дітей 11-15 років. Тематичну програму табору присвячено взаємодії художника із простором та одному із напрямів актуального мистецтва – ленд-арту. Докладніше…

Станом на 3 серпня 2018 року чернівчани уклали 110 845 декларацій з лікарями. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради.
Докладніше…

Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського вже багато років зберігає справжню родзинку для книгоманів – домашню бібліотеку Петера Деманта – чернівчанина, який народився в 2 серпня 1918 року м. Інсбрук (Австрія), однак після переїзду батьків на Буковину, провів своє дитинство і юність в Чернівцях.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Адреси, за якими надані дозволи на знесення дерев протягом 2-31 липня.
Докладніше…

Відповідно до Земельного Кодексу України, Закону України «Про державний земельний кадастр» та інших нормативно-правових актів, громадяни, які не використали право на безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення садівництва в межах міста Чернівці мають можливість використати право на приватизацію земельної ділянки, яка знаходиться в садівничому товаристві. Докладніше…