19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Четвертого липня 2018 року о 10:00 в сесійній залі міської ради продовжиться 57 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання.

На офіційному сайті Чернівецької міської ради 20.06. 2018 р. було опубліковано петицію щодо створення робочої групи з формування тарифів на тепло.
Докладніше…

З нагоди третьої річниці Національної поліції України у Чернівцях відбулися святкові урочистості. Близько півтисячі буковинських поліцейських зібрались на Соборній площі, 53 з яких – це офіцери-новобранці, що склали присягу на вірність українському народу.
Докладніше…

Триває капітальний ремонт вулиці О. Суворова, який розпочався 28 червня. Вартість робіт згідно із затвердженою кошторисною документацією становить 6212,180 тисяч гривень.
Докладніше…

7-8 липня у Чернівцях відбудеться традиційне міське свято «Петрівський ярмарок». У його програмі: виставки-продажі товарів народного споживання, презентації продукції місцевих та вітчизняних товаровиробників, будівельної галузі, меблів, сфери послуг, виробів майстрів народних ремесел, розважальні та культурно-мистецькі заходи.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по заміні запірної арматури по вул. Героїв Майдану, 71 04.07.2018 р. з 10:00 год. до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання на будинків по вулицям: Рівненська, 5А; Рівненська, 8 (пологовий буд. №2); Героїв Майдану, 226 (міська лікарня №1); спортивний комплекс «Спорт Лайф» та прилеглих.
Докладніше…

Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради запрошує всіх бажаючих підрядників взяти участь у тендері щодо надання послуг з прибирання прибордюрної частини доріг, тротуарів, газонів, ліквідації стихійних смітників в м. Чернівцях.
Докладніше…

Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради запрошує всіх бажаючих підрядників взяти участь у тендері щодо виконання робіт по об’єкту  «Будівництво безнапірного та напірного каналізаційних колекторів та каналізаційної насосної станції на вул.Б.Хмельницького в м.Чернівцях (коригування)». Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Старожучківський Шлях – чистка о/к спецмашиною «Кріт»
П. Кільцева (озеро) – ремонт о/к Докладніше…

Протягом доби 03 липня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Комарова, 1А – витік на транзиті
вул. Героїв Майдану, 87-97 – витік з розподільчої мережі Докладніше…