Липень « 2018 « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
У зв’язку з проведенням робіт з підключення будівлі Чернівецького обласного перинатального центру на вул. Буковинській, 1А до міських мереж водовідведення 4 серпня  буде повністю перекрито рух транспорту по вул. Буковинській на ділянці від вул. Головної до вул. Є. Гребінки.
Докладніше…

З 14 по 31 серпня у Чернівцях проводитиметься міжрегіональний спеціалізований ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції «Медовий та Яблучний Спас».
Докладніше…

За 1 півріччя 2018 року на адресу управління Державної казначейської служби України у м. Чернівцях від платників податків, зборів (обов’язкових платежів) та інших доходів бюджетів м. Чернівці надійшло та розглянуто 197 звернень, з них: Докладніше…

Відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію реконструкції спортивної арени та плавального басейну КСОП «Буковина» по вул. О. Гузар, 1 проведе департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.
Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради проведе архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію загальноосвітньої школи ІІ ступеня по вулиці Ганса Гроса в Чернівцях. Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Вартість одної поїздки у міському електротранспорті з 1 серпня становитиме 3 гривні. Студенти протягом навчального року сплачуватимуть дві гривні, а школярі упродовж усього року – одну.
Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради проведе відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію навчально-виховного комплексу на вулиці Немирівській,3 ( ЗОШ№13) в Чернівцях. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради. Докладніше…

Відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію дитячого дошкільного закладу на бульварі Буковинського Віче, 9 проведе департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради згідно з рішенням виконавчого комітету.
Докладніше…

З 1 серпня зміняться тарифи окремих видів ритуальних послуг, що надаються міським комунальним підприємством “Спецкомбінат”. Це рішення прийняте виконавчим комітетом на підставі економічного обґрунтування розміру тарифів, а також рішення комісії з питань тарифної політики в житлово-комунальній сфері Чернівців. Докладніше…