23.05.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У зв’язку з проведенням робіт з підключення будівлі Чернівецького обласного перинатального центру на вул. Буковинській, 1А до міських мереж водовідведення 4 серпня  буде повністю перекрито рух транспорту по вул. Буковинській на ділянці від вул. Головної до вул. Є. Гребінки.
Докладніше…

З 14 по 31 серпня у Чернівцях проводитиметься міжрегіональний спеціалізований ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції «Медовий та Яблучний Спас».
Докладніше…

За 1 півріччя 2018 року на адресу управління Державної казначейської служби України у м. Чернівцях від платників податків, зборів (обов’язкових платежів) та інших доходів бюджетів м. Чернівці надійшло та розглянуто 197 звернень, з них: Докладніше…

Відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію реконструкції спортивної арени та плавального басейну КСОП «Буковина» по вул. О. Гузар, 1 проведе департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.
Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради проведе архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію загальноосвітньої школи ІІ ступеня по вулиці Ганса Гроса в Чернівцях. Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Вартість одної поїздки у міському електротранспорті з 1 серпня становитиме 3 гривні. Студенти протягом навчального року сплачуватимуть дві гривні, а школярі упродовж усього року – одну.
Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради проведе відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію навчально-виховного комплексу на вулиці Немирівській,3 ( ЗОШ№13) в Чернівцях. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради. Докладніше…

Відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію дитячого дошкільного закладу на бульварі Буковинського Віче, 9 проведе департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради згідно з рішенням виконавчого комітету.
Докладніше…

З 1 серпня зміняться тарифи окремих видів ритуальних послуг, що надаються міським комунальним підприємством “Спецкомбінат”. Це рішення прийняте виконавчим комітетом на підставі економічного обґрунтування розміру тарифів, а також рішення комісії з питань тарифної політики в житлово-комунальній сфері Чернівців. Докладніше…