24.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Презентація кращих практик, реалізованих у Львові, за участю міського голови Андрія Садового відбудеться 13 червня  у Чернівцях в Центрі культури «Вернісаж». UrbanTalks Львів & Чернівці — дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами Львів та Чернівці. Докладніше…

Для залучення громадськості до розгляду питання щодо присвоєння Міжнародному аеропорту «Чернівці» імені першого космонавта Незалежної України Леоніда Каденюка до 25 серпня буде проведено консультації з громадськістю.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Звертаємо увагу, що Державною казначейською службою України поінформовано про відкриття нових рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, які вводяться в дію з 02.07.2018 року.
Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води по вул. Руська – Шевченка 12.06.2018.року з 09:00 год. до 22:00 год. без водопостачання будуть будинки наступних вулиць: Шевченка, О.Кобилянської, Челюскінців, Яремчука, Крилова, Маяковського, Ломоносова, Руська( частково), пров. Інтернаціональний, та прилеглих.
Докладніше…

За результати конкурсу  міському голові Олексію Каспруку рекомендовано призначити головним спеціалістом, юристом  відділу правового забезпечення питань земельних відносин та будівництва юридичного управління міської ради Альону Єркіну, начальником відділу виплати соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Шевченківського району департаменту праці та соціального захисту населення Іларія Мінтянського. Докладніше…

За останній тиждень у м. Чернівцях народилося 82 дітей: 48 хлопчиків та 34 дівчинки.В КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» народилися 15 хлопчиків та 16 дівчаток. В МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» народилися 33 хлопчика та 18 дівчаток.
Докладніше…

В зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на ТРП-4А (Руська, 222А) 11.06.2018 року з 10.30 год. до 17.00год. буде відсутнє водопостачання на будинки по вулицям : Руська 222, 222Б, Авангардна, 41,43,45,47,49, 49А,51,53,55,57 та прилеглих. Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Хотинська (шляхопровід)- чистка о/к з промивкою спецмашиною «Кріт»
Чигиринська – ремонт о/к з встановленням люку Докладніше…