24.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови від 18.05.2018 № 218-р, відповідно до Положення про громадські слухання в місті Чернівцях, за ініціативою Чернівецького міського голови, відповідно до статей 28 та 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статуту територіальної громади міста Чернівців, затвердженого рішенням міської ради VI скликання від 25.09.2015 року №1726, наказу Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013р. № 940 Докладніше…

Комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» за результатами роботи у першому кварталі цього року здобуло перше місце у Всеукраїнському конкурсі на краще підприємство міського електротранспорту.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Стихійна торгівля – це торгівля, яку здійснюють фізичні особи без будь-яких відповідних документів, що гарантують безпечність та якість харчового продукту. Придбання товарів у місцях «стихійної торгівлі», в умовах, які не відповідають санітарним вимогам, можуть обернутися лихом для Вас, ваших рідних і друзів.
Докладніше…

Набір у перший клас цього року у Чернівцях проводять 39 навчальних закладів, за якими закріплено території обслуговування. Станом на 1 червня було подано заяви про зарахування до першого класу 3151 дитину.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по ліквідації витоків холодної води на Комарова,9 08.06.2018 року з 12:30 год. до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання на будинки наступних вулиць:
вул. Воробкевича – 1; 1А; 3; 3А; 5; 7; 9; 11; 13; 15; Докладніше…

Це здійснюється з метою проведення ремонтно-будівельних робіт та створення безпечних і комфортних умов для дітей 26 дошкільних закладів у липні – на початку серпня тимчасово призупинятимуть роботу. Вихованці цих закладів зможуть відвідувати інші дитсадки, розташовані поряд. Про це повідомив начальник управління освіти міської ради Сергій Мартинюк.
Докладніше…

З метою профілактики перегріву Чернівецьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області рекомендує дотримуватись десятьох елементарних правил.
Докладніше…

5 червня у Києві відбулася фінальна частина конкурсу «Молодіжний делегат України до ООН», за результатами якого професійне журі обрало двох представників. Одним із них став аспірант кафедри Європейського права та порівняльного правознавства Віталій Яремчук. Докладніше…

14 червня у Галереї на Штейнбарга відкриється виставка відомого чернівецького художника Владислава Готинчана під назвою “Дефіляда”. Це проект , який складається з декількох невеликих серій, кожна з яких відображає філософське бачення, відчуття та відношення до тем, які не байдужі художнику.
Докладніше…