24.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Ескізні пропозиції на можливість будівництва музею ветеранів Афганістану на просп. Незалежності, 68-А в м. Чернівці
Замовник: Українська спілка ветеранів Афганістану
Доповідач: архітектор Палка Сергій Анатолійович Докладніше…

Електронна петиція щодо заборони концертів в Чернівцях артистів, що їздять з гастролями до РФ набрала 258 голосів. Докладніше…

1. Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності, які пропонуються для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
2.Дані про земельні ділянки: Докладніше…

Упродовж 1-4 червня чернівчани сплатили за спожиту воду 653, 2 тис. грн.  Станом на 1 червня заборгованість населення становила 16292, 38 тис. грн.

Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Розпочався капітальний ремонт скверу на розі вулиць Руської та Шевченка, де мають встановити пам’ятник жертвам Голодомору і політичних репресій. Наразі перекладають бруківку, заливають фундамент, на якому розташують гранітні куби.
Докладніше…

Адреси, за якими надані дозволи на знесення дерев протягом 1 квітня – 31 травня.
Докладніше…

Цьогоріч у літній період у 37 загальноосвітніх навчальних закладах міста організовано роботу пришкільних таборів денного перебування з одноразовим харчуванням, які відвідують 3700 дітей.
Докладніше…

Чернівецька ОДПІ нагадує, що згідно з пунктом 63.3 статті 63 Податкового кодексу України, платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку). Докладніше…

Відповідно до Податкового кодексу України перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може здійснити один раз протягом календарного року.
Докладніше…