24.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Учасники Європейського Тижня сталої енергетики провели  пленарну та практичну роботу у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Сьогодні відбувся діалоговий форум «Місцева енергетика та кліматична політика для сталого розвитку спільнот».
Докладніше…

Департамент житлово-комунального господарства міської ради комісійно обстежив дороги, де відповідно до угод і затверджених графіків, підрядники повинні були розпочати ремонтно-будівельні роботи 1 червня ц.р. За фактом недотримання графіків складено акти, з якими 4 червня ознайомлено підрядників.
Докладніше…

Факт загибелі риби в одному із озер працівники парку «Жовтневий» виявили 30 травня цього року. Про це повідомив директор парку Сергій Столяр.
Докладніше…

Низка інформаційних, культурних, спортивних, просвітницьких та інших заходів, присвячених початку Європейського тижня сталої енергії в Україні, пройшла у Чернівцях.
Докладніше…

В Центрі надання адміністративних послуг надається послуга з реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання. Строк надання адміністративної послуги становить до 3 робочих днів. Докладніше…

7 червня 2018 року біля фонтану Центрального парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбудеться продовження творчого проекту “Паркові алеї у віршах”. Докладніше…

До розробки карти доєдналось понад 10 осіб, було розглянуто понад 50 пропозицій та обрано 22 локації, які розробники мапи рекомендують як контркультурні точки відвідування в місті Чернівці. Докладніше…

У рамках Європейського тижня сталої енергії учасники форуму разом із Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком відвідали підприємство, на якому виробляється кабельна продукція для автомобільної промисловості.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Департамент економіки міської ради та Центр перукарського мистецтва «Vivat» запрошують мешканців та гостей міста відвідати 26-27 червня Міжнародний чемпіонат з перукарського мистецтва, візажу та нігтьової естетики «Б’юті Кубок Буковини – 2018». Це масштабна подія для  майстрів індустрії краси, які прагнуть збагачувати набутий досвід.
Докладніше…