18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зупинив дію рішення міської ради VII скликання від 03.05.2018 р. №1273 «Про розгляд електронної петиції щодо встановлення скульптури Благовіщення Архангела Гавриїла Пресвятій Богородиці в Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка».
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з будівництва мереж водопостачання та каналізації на вул. Ставропольській з 10 травня по 2 липня буде повністю перекрито рух транспорту на ділянці від будинку №25 до вул. В. Винниченка.
Докладніше…

Дорогі чернівчани! Шановні ветерани!
У ці дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 73-у річницю Перемоги над фашизмом в Другій світовій війні. Цю нелегку перемогу значною мірою здобули відважні українці.
Докладніше…

Подаємо графік поливу вулиць Чернівців у робочі дні на 2018 рік. Робоча зміна триватиме з 6.00 до 20.00.

Докладніше…

У рамках святкування Міжнародного Дня сім’ї, 20 травня о 15.00 в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка (біля фонтану) відділ у справах сім’ї та молоді спільно з Чернівецьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить Дитячий велопробіг та Свято сім’ї.
Докладніше…

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення “Естафети Миру” та “Бігу Миру” 13 травня з 11.30 до 14.00 на площі Соборній та з 12.00 до 14.00 на вул. Героїв Майдану на ділянці від площі Соборної до вул. О. Щербанюка буде заборонено стоянку та повністю перекрито рух транспорту.
Докладніше…

У Чернівцях з нагоди Дня пам’яті і примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом сьогодні проведено  урочисті заходи. У них взяли участь представники влади, духовенства, ветерани Другої Світової, учасники АТО, громадські активісти і небайдужі чернівчани.
Докладніше…

18-20 травня 2018 року у с. Праві Саги Олешківського району Херсонської області (кінний клуб «Grand Prix») проходитиме V Таврійський туристичний конгрес, який проводиться з метою розвитку внутрішнього і в’їзного туризму, налагодження міжрегіональних партнерських відносин між учасниками туристичного ринку.
Докладніше…

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затверджено Наказом Міністерства освіти і науки України та зареєстровано у Міністерстві юстиції України. Документ набирає чинності після оприлюднення в «Офіційному віснику України».
Докладніше…

Частині автомобільної дороги Р62 від вулиці Хотинської до вулиці Січових стрільців присвоєно назву – вулиця Старожучківський Шлях. Таке рішення прийняла Чернівецька міська рада, розглянувши пропозиції департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин і рекомендації міської топонімічної комісії.