18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У рамках реалізації проекту №9 «Інфузомати для пологового будинку», що переміг в програмі «Бюджет ініціатив чернівчан 2017» , для потреб  МКМУ «Клінічний пологовий будинок № 2» придбано 11 шприцевих насосів Heaco SN-50 С 66. Докладніше…


Організатор земельних торгів: Чернівецька міська рада – Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.
Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.
Характеристика лоту № 01: Докладніше…

Люди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик».
Докладніше…

 

з/п

 

Назва проекту

регуляторного акта

Обгрунтування необхідності прийняття проекту Строки підготовки

Докладніше…

У рамках реалізації проекту №23 «Цілодобова реєстрація електрокардіограми у дітей для контролю функції серця», що переміг в програмі «Бюджет ініціатив чернівчан – 2017» , для потреб міської дитячої клінічної лікарні придбали  електрокардіограф холтер та комп’ютер до нього. Докладніше…

У ході весняного місячника благоустрою у Чернівцях прибрано 150 дворів, 64 дитячі майданчики, сквери за адресами: вул. Героїв Майдану, 79, Гагаріна, навпроти пивзаводу, М.Горького, Дудича – Сагайдачного, Сагайдачного – Ш.Алейхема, Ш.Алейхема – Глухівська, С.Стрільців – Фастівська тощо, 2 підвальних приміщення, 2 горища. Докладніше…

Працівники Чернівецького міського відділу Управління ДСНС у Чернівецькій області постійно проводять профілактичне відпрацювання у житловому секторі, на цьому тижні вони побували у Садгірському районі Чернівців.
Докладніше…

Міжнародний аеропорт “Чернівці” у квітні 2018 року збільшив пасажиропотік на 69 відсотків  у порівнянні з квітнем 2017-го. Його послугами минулого місяця скористалися 5593 особи, у той час як у квітні минулого року – 3306.
Докладніше…

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Юність» Центрального Палацу культури Чернівців покаже чернівчанам звітну програму під назвою «12 місяців зійшлися на гостину». Під час неї буде репрезентовано традиції різних регіонів України.
Докладніше…