18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, тобто до 2 травня 2018 року.
Докладніше…

Відповідно до п. 179.8 ст.179 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.
Докладніше…

2 травня завершиться кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами упродовж 2017 року. Чернівецька ОДПІ радить чернівчанам завчасно подбати про виконання конституційного обов’язку у зручний для себе спосіб.
Докладніше…

На офіційному веб-порталі ДФС працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який розміщено на головній сторінці веб-порталу (http://sfs.gov.ua/businesspartner).
Докладніше…

Згідно з п.122.1 ст.122 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями несплата (неперерахування) фізичною особою – платником єдиного податку, визначеною підпунктами 1 і 2 пункту 291.4 статті 291 цього Кодексу, авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної платником єдиного податку відповідно до цього Кодексу. Докладніше…

Традиційно, основою бюджету столиці Буковини є податок на доходи фізичних осіб. Упродовж першого кварталу цього року з офіційних доходів чернівчани сплатили 169,1 млн. грн. податку, що на 35,7 млн. грн., або на 26,8 відс. більше, ніж торік.
Докладніше…

Платники податку на прибуток, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, упродовж першого кварталу цього року сплатили до зведеного бюджету 52,4 млн. грн., у тому числі до державного бюджету – 45,7 млн. грн., до місцевої казни – 6,8 млн. грн. Це на 15,3 млн. грн., або на 41,2 відс. більше, ніж торік.
Докладніше…

За даними програми зчитування відвідувачів, упродовж першого кварталу цього року ЦОП у Чернівецькій ОДПІ відвідало 66019 платників, в т.ч. у березні 8610 платників.
Докладніше…

Упродовж першого кварталу цього року пасивні доходи платників, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, додали до державного бюджету 4,4 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів.
Докладніше…

У рамках кампанії «Декларування-2018» фахівці Чернівецької ОДПІ з метою інформування громадян про умови декларування доходів та майнового стану, а також термінів подання декларацій, відвідали один із чернівецьких ринків.
Докладніше…