20.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

До міського бюджету м. Чернівців за січень – березень 2018 року надійшло 690010,8 тис. грн., що складає 102,1% до планових показників на звітну дату. Порівняно з відповідним періодом 2017 року надходження до міського бюджету м. Чернівців збільшились на 49860,4 тис. грн. або 7,8%.
Докладніше…

До спеціалізованих шкіл у першу чергу братимуть дітей, які проживають на території, закріпленій за ними. Про це на прес-конференції у міській раді повідомили заступник міського голови Олександр Паскар,  начальник управління освіти Сергій Мартинюк та керівники навчальних закладів міста.
Докладніше…

Громадська організація “Українські Креативні Реформатори” запрошує взяти участь в 30 конкурсах  міжнародної програми “Діти Створюють Країну”. Докладніше…

План заходів, які відбуватимуться в Чернівцях впродовж квітня-травня: Докладніше…

У рамках відкриття “Буковинського туристичного ярмарку” під патронатом міського голови Олексія Каспрука стартував екстрім-фестиваль 4X4 та змагання позашляховиків RFC Bucovina 2018 (RFC West Urraine).
Докладніше…

У чернівецькій гімназії №2 відбулася презентація проекту «Шкільний офіцер поліції». У 25 школах міста патрульні поліцейські регулярно проводитимуть тренінгові заняття з учнями 1-11 класів.
Докладніше…

«Чернівецький міський голова, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.04.2016 р. № 215/7, повідомляє про проведення конкурсу на посаду директора клубу мікрорайону «Цецино»
Докладніше…

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води на вул. 28 Червня,7 13.04.2018р. з 12:30 год. до 17:00 год. буде відключене водопостачання на будинки по вул. 28 Червня,  №№ 1 – 19; 2 – 18 та прилеглих. Докладніше…

У ході весняного місячника благоустрою у Чернівцях прибрано 150 дворів, 64 дитячі майданчики, 6 скверів (за адресами:вул. Київська, 11, Горького, Гагаріна – навпроти пивзаводу, Й.Главки, Дудича-Сагайдачного, Білоруська – пров. Білоруський тощо), 2 підвальних приміщення, 2 горища. Докладніше…

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області запроваджено послугу по наданню консультації з пенсійних питань за допомогою професійного сурдоперекладача.
Докладніше…