18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У великій залі Центрального Палацу культури (Театральна площа, 5) 19 квітня відбудеться концерт народного аматорського оркестру народної музики «Буковина» під керівництвом Євгена Тарнавського.
Докладніше…

У приміщенні Чернівецької міської ради 11 квітня відбулася нарада під головуванням заступника міського голови Олександра Паскаря щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах. Докладніше…

«Чернівецький міський голова, відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», повідомляє про про-ведення о 8.30 год. 11 травнґ 2018 року в каб. № 202 в приміщенні Черні-вецької міської ради (м. Чернівці, Центральна площа, 1), конкурсу на за-міщення вакантних посад:
– адміністратора відділу з питань оформлення дозвільних документів міської ради («Дозвільний центр») /на період служби в Збройних Силах України основного працівника/; Докладніше…

Нові два вітчизняні тролейбуси після завершення випробувань 19 квітня вийдуть працювати у звичайному режимі на маршруті Садгора – завод «Кварц» (вул.Я.Мудрого,192-Б –кінець вул. Головної). Про це повідомив в.о. начальника тролейбусного управління Михайло Олексюк.
Докладніше…

Сьогодні пенсіонери мають право вибору установи для отримання щомісячних виплат. Переконавшись у численних перевагах банківського обслуговування, усе більше буковинців стають користувачами банківських послуг. Зокрема, уже 79% чернівецьких пенсіонерів отримують пенсії через банки.
Докладніше…

Уряд на своєму офіційному сайті повідомляє, що 4 квітня в Україні запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів. Йдеться про набуття чинності Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з поточного ремонту проїжджої частини вулиці А. Шептицького з 12 до 25 квітня буде повністю перекрито рух транспорту на ділянці від вулиці Головної до вулиці М. Садовського.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт на об’єкті “Будівництво каналізаційної мережі з приєднанням ЗНЗ №25 по вул. Благоєва, 8Б та ЗНЗ №8 по вул. Дзержика, 22 в м. Чернівці” з 12 квітня до 30 червня 2018 року буде частково обмежено рух транспорту по вул. Садгірській на ділянці від буд. №26 вул. до перехрестя з вул. Дзержика. Докладніше…

Протягом доби 12 квітня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

2 провулок Герцена, 4Б – витік в шахтному колодязі
вул. Героїв Майдану, 59 – витік в шахтному колодязі Докладніше…