18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Триває перший семінар в рамках проекту “Енергоефективність у громадах ІI”. Його відкрили заступник Чернівецького міського голови Володимир Середюк, координатор сектору енергоефективності (GIZ) Джордж Крістодореску, заступник керівника проекту “Реформа в сфері енергоефективності в Україні” (GIZ) Іма Хренова-Шимкіна та старший координатор проекту “Енергоефективність у громадах ІI” Володимир Перегудов. Докладніше…

Конкурсна комісія з проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад в Чернівецькій міській раді за результатами конкурсу рекомендувала міському голові двох претендентів призначити на посади, чотирьох – зарахувати до кадрового резерву. Про це повідомили у  відділі з питань кадрової роботи міської ради. Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт на об’єкті “Будівництво каналізаційного колектору від РКНС №8 до вул. Таджицької (вул. Ізмайлівська, Білоруська, В. Гречаного, Паркова, Ізяслівська, Таджицька)  в м. Чернівці” з 16 квітня до 16 жовтня 2018 року буде повністю обмежено рух транспорту по вул. В. Гречаного та по вул. Ізяславській на ділянці від буд. №1 вул. В. Гречаного до перехрестя з вул. Таджицькою. Докладніше…

Упродовж першого кварталу цього року платники податків, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, сплатили 55,1 млн. грн. єдиного податку, що на 11,0 млн. грн., або на 24,9 відс. більше, ніж торік.
Докладніше…

На офіційному веб-порталі ДФС працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який розміщено на головній сторінці веб-порталу http://sfs.gov.ua/businesspartner
Докладніше…

Відповідно до п. 179.8 ст.179 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.
Докладніше…

З початку року платники податків, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, сплатили 25,2 млн. грн. військового збору, що на 5,4 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Докладніше…

Упродовж першого кварталу цього року податкові надходження столиці Буковини склали 283,2 млн. грн., що на 45,3 млн. грн., або на 19 відсотків більше показника минулого року.
Докладніше…

Як розповіла начальник управління обслуговування платників Чернівецької ОДПІ Оксана Дьоміна, упродовж першого кварталу цього року персональне робоче місце в «Електронному кабінеті платника» облаштували 3170 представників чернівецького бізнесу, що на 2426, або у 4,3 рази більше, ніж торік.
Докладніше…

Днями до чернівецьких податківців на «День відкритих дверей» завітали студенти третього курсу ЧТЕІ КНТЕУ. Темою заходу було вдосконалення теоретичних знань з податку на прибуток підприємств. Завідувач сектору організації роботи Чернівецької ОДПІ Наталія Бальон розповіла про адміністрування податку на прибуток, ставки і терміни звітності, про платників цього податку, які зареєстровані в Чернівецькій ОДПІ, та результати декларування за 2017 рік.
Докладніше…