18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

КП «Чернівціводоканал» інформує про зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
Докладніше…

Інформаційна зустріч для потенційних учасників аукціону про порядок участі в конкурсі на оренду комунального майна через електронну систему ProZorro.Продажі відбудеться 20 березня 2018 року о 14:00 в Чернівецькій міській раді (площа Центральна, 1, кабінет 202). Докладніше…

За даними обласного центру гідрометеорології, внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів протягом 17-19 березня очікуються складні погодні умови.
Докладніше…

Упродовж 13 – 14 березня чернівчани сплатили за спожиту воду 525, 7 тис. грн. Станом на 01.03.2018 р. заборгованість населення становила 13078, 31 тис. грн.
Докладніше…

ХІІІ Буковинський туристичний ярмарок, який ознаменує початок літнього туристичного сезону, відбудеться 22 квітня у Центральному парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка (м.Чернівці, вул.Садова,1).
Докладніше…

Департамент економіки Чернівецької міської ради повідомляє, що в березні 2018 року приватизовано, шляхом викупу фізичною особою об’єкт нерухомого майна комунальної власності міста Чернівців:
– Нежитлові приміщення за адресою: м.Чернівці, вул.Горького Максима, 11 за ціною 1 386 417,60 грн.).

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

У рамках реалізації “Проекту муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 1”, який фінансується коштом Європейського союзу через Німеций банк розвитку KfW, КП «Чернівціводоканал» спільно з Управлінням освіти Чернівецької міської ради та за підтримки консультантів проекту, GFA ConsultingGroup, проводять конкурс дитячих малюнків «Економія води – збереження ресурсів». Докладніше…

У зв’язку з проведенням робіт з санітарної очистки та благоустрою вул. О. Кошового з 15 березня до 15 квітня буде частково обмежено рух транспорту по вул. О. Кошового на ділянці від будинку №68 до вул. Челябінської. 
Докладніше…

Виставка-ярмарок «Буковинська весна-2018» з продажу садивного матеріалу та засобів підживлення рослин працюватиме на вулиці Небесної Сотні, 20 з 26 березня по 16 квітня.
Докладніше…