13.12.2018Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗа даними Укргідрометцентру, внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні протягом 17-19 березня очікуються складні погодні умови : сильний сніг, хуртовини,мокрий сніг зі зниженням температури повітря до -10ºС морозу.
Докладніше…

Загальні доходи бюджету Пенсійного фонду за два місяці нинішнього року склали 587,1 млн. грн., на 75,5 млн. грн. перевищивши показники відповідного періоду минулого року.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Автобусні маршрути №№ 10, 10А з 12 березня тимчасово до проведення конкурсу обслуговує ПП «Багіра», оскільки жоден інший перевізник працювати на цих маршрутах не погодився. Про це повідомили у відділі транспорту та зв’язку департаменту житлово-комунального господарства міської ради.
Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук сьогодні у Ратуші мав робочу зустріч з групою італійських підприємців на чолі з повноважним представником GLF Group – італійської будівельної компанії Grandi Lavori Fincosit S.p.A. Фабріціо Петріні (Fabrizio Petrini).
Докладніше…

Американська телекомпанія CNN склала рейтинг 11-ти найкращих туристичних місць України, у якому Чернівці посіли друге місце: слідом за Львовом і перед Софіївським парком в Умані.
Докладніше…

«Чернівецький міський голова, відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», повідомляє про проведення о 8.30 год. 12 квітня 2018 року в кабінеті № 202 в приміщенні Чернівецької міської ради (м. Чернівці, Центральна площа, 1), конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу туризму міської ради».

Докладніше…

Протягом доби 14 березня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

на розі вулиць Воробкевича – Південно-Кільцевої – витік з розподільчої мережі Ø 400 ммм Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р. Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 14 березня.
Докладніше…