13.12.2018Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗвітний концерт комунальної бюджетної установи «Будинок культури мікрорайону «Роша» м. Чернівців» за участю народних та аматорських колективів відбудеться 16 березня.
Докладніше…

До Міжнародного жіночого дня адміністрація Чернівецького академічного обласного українського музично – драматичного театру зробила подарунок підопічним КЦ « Турбота» – безкоштовний перегляд комедії «Павлинка».
Докладніше…

27 лютого поточного року Конституційний Суд України рішенням №1-р/2018 по справі №1-6/2018 визнав таким, що не відповідає Конституції України, тобто є неконституційним, положення абзацу першого підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України, яким передбачалось оподаткування пенсій або щомісячного грошового утримання, розмір яких перевищував 10 прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб на 1 січня звітного податкового року, а також пенсій з іноземних джерел згідно з міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.
Докладніше…

Згідно з рішенням виконавчого комітету, департамент праці та соціального захисту населення міської ради продовжить роботу щодо своєчасного і правомірного прийняття рішень з питань призначення та продовження виплати державних соціальних допомог сім’ям з дітьми.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

До міського бюджету м. Чернівців за січень – лютий 2018 року надійшло 433994,3 тис. грн., що складає 101,2% до планових показників на звітну дату. Порівняно з відповідним періодом 2017 року надходження до міського бюджету м. Чернівців зменшились на 9063,7 або 2,0%.
Докладніше…

У рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Асоціація міст України за підтримки USAID протягом січня-березня 2018 року провела АМУ «Міста, дружні до дитини».
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Чистка зливових решіток прилотквих і мостів Докладніше…

Протягом доби 13 березня 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Головна, 265 – витік з розподільчої мереж Докладніше…

Добовий графік включення і відключення мереж зовнішнього освітлення м.Чернівців на 2018р.

Докладніше…