19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

брулькиІнспекція з благоустрою звертається до всіх суб’єктів господарювання з вимогою дотримуватись Правил благоустрою м. Чернівців в частині огородження небезпечних ділянок біля дахів, будівель з нависаючими бурульками а також виконують заходи з їх ліквідації.
Докладніше…

На виконання заходів з реалізації Програми розвитку туризму в місті Чернівцях на 2017-2020 роки, відділом туризму міської ради в першому півріччі 2018 року запланована участь у Міжнародних туристичних виставках.
Докладніше…

15 лютого у Чернівцях презентують книгу чернівецького журналіста, шеф-редактора «Czernowitzer Allgemeine Zeitung» Арнольда Шварца «Ревю одного журналіста», написану 90 років тому.
Докладніше…

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управління.
Докладніше…

Ремонтні роботи на бульварі Героїв Крут, 18 завершені. Водопостачання в будинках за адресами:
вул. Південно – Кільцева: №№ 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А, 25, 29, 31;
Докладніше…

На офіційному сайті міської ради зареєстровано електронну петицію щодо встановлення пам’ятника (пам’ятного знаку) заробітчанам на майданчику перед стадіоном «Буковина».
Докладніше…

Порядок призначення та виплати тимчасової державної допомги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006р. №189 із внесеними змінами та доповненнями.
Докладніше…

План графік
проведення відстежень результативності дії прийнятих регуляторних актів
по департаменту житлово-комунального господарства міської ради на 2018 рік

Докладніше…

брулькиНестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, значне нагромадження снігу на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель, тощо.
Докладніше…

За останню добу, 11.02–12.02.2018 р., працівниками МіськШЕП було виконано 4 рейси. Задіяно 23 одиниці техніки та 25 працівників. Використано 1 метр куб. піщано-сольової суміші, 3 тонни солі.