19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Інспекцією з благоустрою підготований наказ про організацію чергування працівників інспекції у вихідний день 10 лютого з метою забезпечення належного санітарного стану міста та своєчасного прибирання снігу підприємствами, установами та організаціями не залежно від форм власності.
Докладніше…

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області фінансування виплати пенсій за лютий 2018 року здійснюється згідно з графіком і станом на 09.02.2018 профінансовано 42,74 % від місячної потреби, зокрема банківські установи по 11 лютого, поштові відділення по 12 лютого включно.

14 лютого 2о 15.00 в залі засідань департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради (вул.Героїв Майдану, 176, ІІ поверх) відбудеться безкоштовний інформаційний семінар з питань трудового законодавства для представників закладів, що здійснюють діяльність у сфері охорони здоров’я. Докладніше…

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час хресної ходи 10 лютого з 12.00 до 13.00 буде повністю перекрито рух транспорту за маршрутом хресної ходи по вул. Руській на ділянці від вул. Вірменської до вул. Головної, площі Центральній, вул. Кобилянській, вул. Вірменській та вул. Українській.

Частина перевізників ранком 9 лютого не випустила транспортні засоби на маршрути та відключила прилади gps-моніторингу. До 10.00 gps-трекери були відключені на автобусах маршрутів №2, 3, 4, 6, 7, 9а, 15, 18, 20, 22, 23, 27, 29, 33, 36, 37, 38, 42. Станом на 9 годину частина маршруток із включеними gps-трекерами перебували на дорогах міста в режимі «зупинка», як нерозпізнані, тобто не були прив’язані до жодного із маршрутів. Докладніше…

Сьогодні, 9 лютого, під головуванням Чернівецького міського голови Олексія Каспрука відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному стояли питання щодо ситуації, яка виникла у зв’язку із складними погодніми умовами у Чернівцях.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Чистка мостів від снігу та наледі

Докладніше…

Протягом доби 09 лютого 2018 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

на розі провулку Старожучківського – вул. Денисівської – витік з розподільчої мережі Докладніше…

Інформуємо про кількість тролейбусів та автобусів на маршрутах міста (план/факт) станом на 8 лютого.
Докладніше…

У зв’язку з аварійно – ремонтними роботами по вул. Денисівська. – пров. Старожучківський (на розі вулиць) до 09.02.2018 до 18:00 год. без водопостачання будуть пров. Старожучківський та прилеглі.
Докладніше…