19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Продовження 48 сесії Чернівецької міської ради VII скликання відбудеться 13 лютого 2018 року о 15.00 у сесійні залі.

Сьогодні у Ратуші за участю міського голови Олексія Каспрука презентували проект “План дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) для міського соціально-економічного розвитку: практичне впровадження ПДСЕР у напрямку сталого, розумного та енергоефективного міського освітлення в м. Чернівці”.
Докладніше…

Упродовж 6 – 7 лютого чернівчани сплатили за спожиту воду 205, 5 тис. грн. Станом на 01.02.2018 р. заборгованість населення становила 12447, 87 тис. грн.
Докладніше…

У зв’язку із різким погіршенням погодних умов, штормовим попередженням, сильними снігопадами та пов’язаним із цим ускладненням руху автотранспорту, Чернівецька міська рада просить водіїв утриматись від поїздок по місту, що дасть можливість комунальним службам якісно організувати безперебійну розчистку шляхів сполучення та тротуарів від снігових заметів.
Докладніше…

Постановою КМУ від 25.01.2018р. №31 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році відповідно до п.26 розділу VІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України з 1 січня 2018р. встановлено розміри грошової допомоги для компенсації вартості путівок. Докладніше…

У зв’язку з проведенням земляних робіт з будівництва водопровідної мережі від вулиці І. Підкови до вулиці Чорнівської з 8 лютого по 1 серпня буде частково обмежено рух транспорту по вул. Здоров’я на ділянці від вул. Д. Галицького до вул. Вересневої, по вул. Вересневій на ділянці будинку №8 до вул. Здоров’я  та від будинку №8 на вулиці Вересневій до вул. І. Підкови.
Докладніше…

План графік
проведення відстежень результативності дії прийнятих регуляторних актів
по департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на 2018 рік

Докладніше…

Експерти Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” провели моніторинг процесу прийняття місцевих бюджетів на 2018 рік у 27 містах, включаючи усі обласні центри та Київ. Чернівці стали другими після Сум завдяки високому рівню прозорості, участі та дотримання вимог законодавства при формуванні бюджету.
Докладніше…

Департамент економіки Чернівецької міської ради оголошує конкурс на право укладення договору оренди нежитлового приміщення:

( презентація ) 
Докладніше…

Відповідно до Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Чернівців, департамент економіки Чернівецької міської ради оголошує про наміри передати в оренду нерухоме майно:

( презентація ) 
Докладніше…