19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Чернівецька міська рада схвалила своє звернення до Верховної Ради України щодо необхідності ухвалення Закону України «Про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки». За це рішення проголосувало 26 депутатів.
Докладніше…

Працівники Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели роз’яснювальну бесіду з представниками одного з підприємств міста. Основну увагу було приділено навчанню організації проведення евакуації під час виникнення пожежі, а також користуванню первинними засобами пожежогасіння.
Докладніше…

На Театральній площі Чернівців у рамках Всеукраїнської акції “Велика українська хода” волонтери розгорнули різнобарвні прапори, привезені із Сходу України. Сьогодні до 18.00 чернівчани зможуть написати свої побажання і вітання військовим із зони АТО на стязі свого міста.
Докладніше…

Здійснення легалізації органів самоорганізації населення м. Чернівців відбувається відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про органи самоорганізації населення», Закону України «Про звернення громадян», Постанови Верховної Ради України «Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні», рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради «Про затвердження документів для впорядкування діяльності органів самоорганізації населення м. Чернівців». Докладніше…

У зв‘язку з проведенням ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води на вул. Максимовича, 6 07.02.2018р. з 12:00 год. до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання на будинки по вул. Максимовича, Старського та прилеглих.
Докладніше…

Чернівчани візьмуть участь у акції “Велика українська хода”, яка відбудеться сьогодні на Театральній площі. Мета цієї акції – вшанувати Героїв Майдану, Героїв АТО,  пронести через усю Україну дух патріотизму, свободи і єдності, об’єднати людей у прагненні миру.
Докладніше…

Згідно з наказом начальника управління освіти міської ради Сергія Мартинюка, з 8 по 18 лютого включно буде призупинено навчальний процес у всіх закладах загальної середньої освіти.
Докладніше…

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області запроваджена практика проведення постійно діючих семінарів для страхувальників.
Докладніше…

Для громадян, які постійно доглядають осіб пенсійного віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями, дітей з інвалідністю та хворих, що не здатні до самообслуговування, передбачено надання компенсаційної виплати.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Чистка мостів, решіток і прилеглих до них прилоткових

Чернишевського – розчистка тротуару від зсуву грунту
Докладніше…