19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

За результатами  щоденного моніторингу (з 15.01. по 06.02.2018р.) відвідування дітьми закладів загальної середньої освіти  м. Чернівці  встановлено, що станом на 06.02.2018р. в одинадцяти  закладах  загальної середньої освіти  кількість відсутніх дітей з причини захворювання на  гострі респіраторні вірусні захворювання  перевищує  20  відсотків.      
Докладніше…

Виставка “І заграє барвами рідна земля” в Центрі культури “Вернісаж” по вул. І.Франка, 15 складатиметься з курсових та дипломних робіт студентів, викладачів, випускників спеціалізації: “Образотворче мистецтво та креслення” Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка.
Докладніше…

На офіційному сайті міської ради зареєстровано електронну петицію щодо створення музею та меморіально парку АТО на вул. Р. Шухевича біля ТРЦ «Проспект».
Докладніше…

У Чернівцях 28 лютого відбудеться міський конкурс читців, присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка, організатором якого виступає управління культури Чернівецької міської ради.

Докладніше…

Презентація Всеукраїнського проекту «Слухаємо з ВЕСЕЛКА TV: діти для дітей» відбудеться 9 лютого о 12.00 у Чернівецькій обласній бібліотеції для дітей (вул. Шевченка, 29).
Докладніше…

7 лютого о 17.00 у 105 кабінеті Ратуші (Центральна площа, 1) відбудеться звітування управління охорони здоров’я міської ради перед громадою міста Чернівці про результати своєї роботи за 2017 рік .

Докладніше…

Благодійний фонд «Єднання спільноти» надає допомогу дітям з інвалідністю, що перебувають в реабілітаційних відділеннях у Києві, а також знаходяться при них і отримують лікування амбулаторно. Більшість з них – напівсироти, сироти з АТО, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, де по кілька дітей з інвалідністю.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Чернівецька ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році. Обов’язок подання декларації у громадян настає у випадку отримання таких доходів:
Докладніше…

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід у вигляді вартості успадкованого майна у межах, що оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.
Докладніше…