19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Електронна петиція щодо заборони продажу та використання будь-яких піротехнічних засобів в м. Чернівці набрала 264 голоси.
Докладніше…

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав. Докладніше…

Чернівчани візьмуть участь у акції “Велика українська хода”, яка відбудеться 7 лютого на Центральній площі. Мета цієї акції – вшанувати Героїв Майдану, Героїв АТО,  пронести через усю Україну дух патріотизму, свободи і єдності, об’єднати людей у прагненні миру.
Докладніше…

Прийом пацієнтів з 1 лютого розпочав мамографічний кабінет поліклініки №2, який отримав санітарний паспорт з Держпродспоживчої служби та ліцензію з Державної інспекції ядерного регулювання України. Про це повідомила головний лікар установи Світлана Широкова. Докладніше…

Ще не закінчився спалах кору в Чернівецькій області, а медики вже прогнозують, що скоро прийде нове, значно небезпечніше захворювання – дифтерія. Більше 10 років в Чернівцях не реєструвались випадки дифтерії. Докладніше…

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами по вулиці Головній № 210, 05.02.2018 року з 12:00 до 17:00 год., буде припинено водопостачання в будинках по вулиці Головній №№ 206, 208, 210, 210А та бульварі Героїв Крут №№ 4, 4А, 4Б, 22, 24 та прилеглих.
Докладніше…

У день Святого Валентина, 14 лютого, о 15.00, на алеї біля гойдалки «Серце кохання» у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка відбудеться свято любові.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

З них 285 заяв, скарг та пропозицій гомадян. На електронну пошту було надіслано 41 звернення. На гарячу лінію Кабінету Міністрів України надійшло 159 звернень.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Чистка колодязів по вулицях міста, спуск води в місцях можливих підтоплень Докладніше…