17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціТворчий вечір гуртка бально–спортивного танцю «Гран–Прі» (художній керівник – майстер спорту України міжнародного класу Кирило Лупул) пройшов у «Будинку культури творчої молоді «Автограф» м. Чернівців».
Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради проведе замовлений архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію детального плану території зі створення зони озеленення та відпочинку населення мікрорайону «Гравітон» по вул. Руській у Чернівцях.
Докладніше…

З метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки управління Державної казначейської служби України у м.Чернівцях Чернівецької області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста з питань персоналу, який проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 ( із змінами та доповненнями) .
Умови проведення конкурсу розміщено на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства з питань державної служби.
Термін подачі документів для участі в конкурсі — 15 календарних днів з дня опублікування оголошення на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС.
Докладніше…

Електронна петиція про заходи щодо збереження архітектурної спадщини Чернівців набрала 251 голос. Докладніше…

Електронна петиція щодо облаштування зупинки громадського транспорту на перехресті вулиць Винниченка та Миру для маршруток №№9, 20, 42 набрала 251 голос. Докладніше…

У Палаці “Академічний” відбувся загальноміський конкурс “Студент року 2017”, який організували відділ у справах сім’ї та молоді міської ради, міський центр соціальних служб для молоді та міський студентський парламент.
Докладніше…

Як повідомив начальник інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради Сергій Обшанський, діючими Правилами благоустрою Чернівців в частині прибирання в зимовий період передбачено наступне.
– Зимове прибирання в першу чергу має забезпечувати нормальний рух пішоходів та транспорту і включати: підмітання та зсув снігу; усунення слизькості; прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень до твердого покриття. Докладніше…

У Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом 1 грудня у фізкультурно – оздоровчому комплексі «Олімпія» відбувся дружній турнір з волейболу «Я – за життя». Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста
Чистка зливових решіток ,прилоткових частин від снігу, сміття та наледі – по місту Докладніше…


Cторінка 1 з 212