17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціДелегація Мерії Сектору 1 та Сектору 2 міста Бухарест, а також представники румунської авіакомпанії «BlueAir» завітали з робочим візитом до Чернівців.
Докладніше…

Проект «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м. Чернівці» реалізовується згідно з графіком. Оголошено тендери, а вже навесні наступного року розпочнеться фінальна стадія його реалізації: замінюватимуться вікна і двері, утеплюватимуться фасади, модернізуватимуться системи вентиляції тощо.
Докладніше…

У зв’язку з продовженням аварійно-ремонтних робіт на куті вул. Б.Хмельницького №34 – вул. Горького, 01.11.2017 року до 00:00 год., без водопостачання будуть будинки по вулицях: Соборна пл., Кафедральна, Гакмана, Головна № 28 – 96, №47 – 119, Кобилянської, Гоголя, Богомольця, Шевченка, Першотравнева, Б. Хмельницького.

Докладніше…

Робоча зустріч членів Групи реалізації проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м. Чернівці» відбулась 1 листопада в Чернівцях.
Докладніше…

Електронна петиція щодо проведення капітального ремонту (асфальтування) вулиці Ставропільської набрала 254 голоси.
Докладніше…

Депутати Чернівецької міської ради VII скликання ухвалили звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення скорочення фінансової спроможності місцевого самоврядування у 2018 році.
Докладніше…

25 жовтня відбулось чергове засідання Комісії з розгляду питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на вул. Б.Хмельницького №34 – кут Горького, 01.11.2017 року з 10:30 год. до 18:00 год., без водопостачання будуть будинки по вулицях: Соборна пл., Кафедральна, Гакмана, Головна № 28 – 96, №47 – 119, Кобилянської, Гоголя, Богомольця, Шевченка, Першотравнева, Б. Хмельницького.

Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Винниченка  – чистка о/к з промивкою

Руська, 156 – ремонт о/к з встановленням люка     
Докладніше…


Cторінка 1 з 212