17.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціВ зв’язку з проведенням ремонтних робіт по ліквідації витоку холодної води в районі вулиці Миру 04.10.2017 року з 17:00 год. до 09:00 год. 05.10.2017 року буду відсутнє водопостачання на будинки по вулицям: Сосюри, Вінниченко, Авіаційній,Череповецькій, Степовій, Текстильників, пр. Незалежності, №№ 1-19; 2-36 та прилеглих. Докладніше…

Традиційно напередодні Дня міста з метою вшанування людей поважного віку довгожителі нашого міста приймали вітання і грошову допомогу від Чернівецького міського голови Олексія Каспрука та виконавчих органів міської ради.
Докладніше…

Через Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради надаються адміністративні послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання (перебування).
Докладніше…

Агентський пункт з надання пенсійних послуг фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області запрацював на території Садгірського району Чернівців.
Докладніше…

На Центральній площі, в рамках святкування Дня міста, проходить IV студентський благодійний фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза-2017».
Докладніше…

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку під час проведення заходів з нагоди Дня міста, буде обмежено аба повністю перекрито рух транспорту на вулицях і площах міста.
Докладніше…

Сьогодні на сесії міської ради прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернівці» двом видатним чернівчанам. Таке звання за особливі заслуги перед територіальною громадою міста отримають Лук’ян Анатичук та Олег Панчук.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

3 жовтня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
Докладніше…

У зв’язку з ремонтно-профілактичними роботами на насосному обладнанні підвищення тиску холодної води на ТРП-3 (Півд.Кільцева,25А) 04.09.2017 року з 13:00 год. до 15:00 год. буде відсутнє водопостачання на будинки: вул. Півд.Кільцева – 19; 19А; 21; 21А; 23; 23А; 25; 29; 31;
Докладніше…


Cторінка 1 з 212