17.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗ метою залучення чернівчан до голосування за проекти, подані в рамках «Бюджету ініціатив чернівчан», розпорядженням Чернівецького міського голови затверджено список пунктів, де можна буде проголосувати за цікаві та необхідні для міста проекти. Зокрема, заповнити форму для голосування можна буде в наступних установах: Докладніше…

Упродовж 29 вересня – 2 жовтня чернівчани сплатили за спожиту воду 611, 1 тис. грн. Станом на 01.09.2017 р. заборгованість населення становила 13737, 1 тис. грн.
Докладніше…

У зв’язку з проведенням урочистостей, присвячених святу Суккот, 8 жовтня з 15.00 до 19.00 буде повністю обмежено рух транспорту по вул. М. Садовського.

У Чернівцях презентували конкурсні роботи на кращу проектну пропозицію пам’ятника учасникам антитерористичної операції в комплексі з формуванням площі на перехресті вулиць Небесної Сотні – Комарова – Воробкевича.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Інформація щодо кількості запитів на отримання інформації, що надійшли до Чернівецької міської ради від юридичних осіб за 9 місяців 2017 року, станом на 01.10.2017 р.  
Всього надійшло 91
з них:  
на електронну адресу 50
поштою 14
особисто 27
Запити з питань:  
діяльності міської ради, її виконавчого комітету 24
кадрової роботи в міській раді, на підприємствах, в установах і організаціях комунальної власності 10
житлового та комунального господарства 18
приватизації комунального майна, передачі нежитлових приміщень в оренду, суборенду 0
соціально-економічного розвитку, підприємництва 0
благоустрою, охорони довкілля, пам’яток та об’єктів культурної спадщини 2
шляхового будівництва, водоканалізаційного господарства 3
тепло- та енергопостачання, газифікації 2
земельних питань та архітектури 9
роботи виконавчих органів міської ради та створених при них підрозділах 14
фінасів та бюджету 9

Докладніше…

З метою запобігання загибелі людей на пожежах у житловому секторі та зменшення негативних наслідків від них, інспекторський склад Чернівецького міського відділу УДСНС у Чернівецькій області спільно з органами місцевого самоврядування, соціальних та житлово-комунальних служб постійно проводять обхід приватних житлових помешкань.
Докладніше…

Згідно з ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективні договори укладаються всіма підприємствами, установами та організаціями (незалежно від форм власності), які використовують найману працю і мають статус юридичної особи.
Докладніше…

Електронна петиція щодо реорганізації тротуару на перехресті вулиць Сковороди та Університетської набрала 252 голоси. Докладніше…

У Чернівцях паралельно з Харковом відбувся перший в Україні міжрегіональний квест «СХІД-ЗАХІД. Наркотики? Не моя тема!».
Докладніше…


Cторінка 1 з 212