18.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗ міського Фонду охорони природного навколишнього середовища виділено 50 тисяч гривень на забезпечення екологічно безпечного збирання від населення, перевезення, зберігання та утилізацію відпрацьованих елементів живлення та ламп, які містять ртуть, що включає виготовлення спеціальних ящиків для їх збирання.
Докладніше…

Керівництво департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради звертається до громадян із проханням розрахуватися за житлово-комунальні послуги для продовження надання житлової субсидії.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Електронна петиція щодо облаштування дитячого та спортивного майданчиків по вулиці Полтавській набрала 252 голоси.
Докладніше…

Відкриття меморіальної дошки відомому науковцю, краєзнавцю та досліднику Чернівців Ігорю Чеховському, який рівно 10 років тому відійшов у вічність, відбудеться 15 вересня о 14.00 по вул. Богдана Хмельницького,46.
Докладніше…

Виставку живопису буковинського художника Артемія Присяжнюка відкриють 14 вересня о 16:00 в Центрі культури “Вернісаж” (вулиця Івана Франка,15). Експозицію можна буде відвідати до 24 вересня.
Докладніше…

Субсидіантам, які не використали в повному об’ємі призначену суму субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання, що використовувались для індивідуального опалення житлового приміщення зекономлена частина субсидій виплачуватиметься в грошовій формі шляхом перерахування на особові рахунки заявників, відкриті в банківських установах або через поштові відділення за місцем проживання. Докладніше…

Відповідно до розпорядження Чернівецького міського голови від 20.04.2017 р. № 193-р Про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту м. Чернівців протягом 2017-2018 років в місті продовжується технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Калинівська – чистка о/к з промивкою спецмашиною «Крот»

Вижницька – промика перехідних труб
Докладніше…

Протягом доби 13 вересня 2017 р. аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:
Докладніше…


Cторінка 1 з 212