18.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціРесурс osvita.ua склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Чернівців, які посіли найвищі місця у списку кращих шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.
Докладніше…

Подаємо календарний план спортивно–масових заходів у Чернівцях на вересень 2017 року.
Докладніше…

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад в Чернівецькій міській раді від 04 вересня 2017 року, – комісією було рекомендовано Чернівецькому міському голові призначити на посаду головного спеціаліста відділу охорони культурної спадщини міської ради (на період служби в Збройних Силах України основного працівника) – МИХАЙЛЮК Мар’яну Іванівну.

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад в Чернівецькій міській раді від 30 серпня 2017 року, комісією було рекомендовано Чернівецькому міському голові: Докладніше…

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення відбору кандидатів на посаду директора комунальної бюджетної установи «Будинок фольклору «Роша-Стинка» м. Чернівців від 23 та 28 серпня 2017 року комісією було прийнято рішення: рекомендувати Чернівецькому міському голові призначити на посаду директора комунальної бюджетної установи «Будинок фольклору «Роша-Стинка» м. Чернівців – Маращука Михайла Михайловича.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку під час проведення заходів, присвячених першому виконанню у прямому ефірі  пісень Володимира Івасюка “Червона рута” та “Водограй” 13 вересня з 15.00 до 19.00 буде повністю перекрито рух транспорту по площі Театральній на ділянці  від вулиці С. Бандери до вулиці І. Котляревського.

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, основною метою якої є покращення стану довкілля та життєвих умов у суспільстві. Дана інформаційно-популяризаційна кампанія спрямована на підвищення обізнаності мешканців про сталий розвиток, збільшення поінформованості про сталий транспорт та заохочення до його використання.
Докладніше…

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради інформує про те, що 23.08.2017р. відбулося засідання комісії по конкурсному відбору експертів-суб’єктів оціночної діяльності та погодження виконаних ними звітів про оцінки земельних ділянок, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними. Докладніше…

Відповідно до положень чинного законодавства послуги з реабілітації надаються на безоплатній основі особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям до двох років включно, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. На сьогодні послуги з комплексної реабілітації надаються державними реабілітаційними установами.
Докладніше…

Упродовж першого тижня осіннього місячника благоустрою у Чернівцях прибрано 83 двори, 35 дитячих майданчики, 3 сквери, 4 підвальних приміщення, ліквідовано 30 стихійних сміттєзвалищ, вивезено 30,5 кубометрів змету, сміття – 126 кубометрів.
Докладніше…


Cторінка 1 з 212