17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціНа сесії Чернівецької міської ради VІІ скликання сьогодні схвалено текст звернення депутатів до Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана та міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, у якому виклали кілька пропозицій до закону «Про освіту».
Докладніше…

Під час обговорення внесення змін до цільової Програми з будівництва об’єктів житла і соціальної сфери в місті Чернівцях на 2017-2020 роки “Сучасне місто», затвердженої в березні цього року, були внесені зміни та доповнення, зокрема уточнені суми фінансування на деяких об’єктах будівництва, об’єктах, де планується реконструкція чи капітальний ремонт. Докладніше…

Депутати Чернівецької міської ради VІІ скликання схвалили текст звернення до Президента України Петра Порошенка щодо визначення 29 серпня загальнодержавним Днем пам’яті та жалоби за загиблими в Іловайській трагедії.
Докладніше…

Рішенням Чернівецької міської ради до комунальної власності територіальної громади міста прийнято поліетиленові розподільчі газопроводи низького тиску та газопроводи-вводи на завулку Бориспільському довжиною 376,5 погонних метрів, на вул. Дібровецькій довжиною 544,8 погонних метрів, на проїзді Заводському довжиною 293 погонних метри.
Докладніше…

Проект рішення щодо обмеженого режиму використання та забудови земельних ділянок в існуючих районах (кварталах) міста повторно був винесений на розгляд депутатського корпусу.
Докладніше…

Чернівецька міська рада погодила внесення змін до положення про «Бюджет ініціатив чернівчан», запропонованих громадськими активістами та членами Експертної групи на підставі зауважень та пропозицій авторів минулорічних проектів. Докладніше…

Чернівецька міська рада надала дозвіл на викуп земельної ділянки по вулиці Університетській, 20 депутатові Василю Продану. Це перший випадок викупу землі у центральній частині міста за останні 26 років.
Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук 5 вересня зустрівся з делегацією з міста Сірет (Румунія). Мер Сірету Адріан Попою (Adrian Popoiu) запропонував створити спільний туристичний маршрут, який би пролягав містами Чернівці (Україна), Сучава, Ватра-Дорней, Сірет, Байя-Маре, Сату-Маре (Румунія), Кішварда (Угорщина), Кошице, Прешов (Словаччина). Докладніше…

Чернівецька міська рада запрошує взяти участь у заходах, які відбудуться 17 вересня 2017 року з нагоди святкування Дня Садгори. До участі запрошуються майстри ручної роботи, виробники сільськогосподарської продукції, продуктів харчової переробки, меду тощо.
Докладніше…

Протягом доби 4 вересня аварійними службами КП «Чернівціводоканал» проводитимуться роботи за адресами:

З ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж:

вул. Руська, 4 – заміна водопровідного вводу

проспект Незалежності, 86Б – заміна засувки Ø 50 мм

Докладніше…


Cторінка 1 з 212