17.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЕлектронну петицію Григорія Сорочана щодо забезпечення можливості отримувати в Центрі надання адміністративних послуг біометричні документи (внутрішній паспорт у вигляді ID-картки та паспорт для виїзду за кордон), яка набрала 253 голоси, розглянули на засіданні сесії Чернівецької міської ради.
Докладніше…

Чергове засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам відбулося 30 серпня. Розглянуто 48 заяв внутрішньо переміщених осіб щодо продовження виплати адресної допомоги на прожиття, в тому числі з оплати за житлово-комунальні послуги.
Докладніше…

Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» відбудеться з 7 по 10 вересня на Театральній плоші у рамках роботи проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який реалізовують Чернівецька міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».
Докладніше…

258 голосів набрала електронна петиція щодо встановлення підземних контейнерів для сміття в Чернівцях. Автор петиції Сергій Обшанський запропонував Департаменту ЖКГ разом з депутатами міської ради розробити комплексну програму по встановленню підземних смітників на території міста на 2017-2022 роки. Докладніше…

На сесії Чернівецької міської ради розглянуто електронну петицію Бубнова К.І. щодо здійснення капітального ремонту при будинкової території за адресою проспект Незалежності , 86-В у Чернівцях. Петиція набрала 251 голос.
Докладніше…

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук 3 вересня зустрівся з депутатом парламенту Румунії з повіту Яломіца Штефаном Мушою та тимчасово виконуючим обов’язки Генерального консула Румунії в Чернівцях радником- посланником Іонелом Іваном. У робочій зустрічі також взяли участь радники Флореану Флорін, Манолє Дан та Діма Міхаела.
Докладніше…

Ще п’ять міжбудинкових проїздів відремонтують у Чернівцях. Зокрема, за результатами процедури допорогових закупівель в системі Прозорро укладено договори підряду з ФОП Цимбалюк А.С., ТОВ «Трансбуд СВ» і ТОВ «ЮМТ і Ко» на капітальний ремонт міжбудинкових проїздів.
Докладніше…

Чернівецька міська рада не затвердила Програму підтримки батьків та новонароджених, згідно з якою батьки новонароджених мали б отримувати по 10 тисяч гривень матеріальної допомоги.
Докладніше…

У зв’язку з ремонтними та оновлювальними роботами на деяких вулицях Чернівців відключатимуть електроенергію. Публікуємо графіки.
Докладніше…

Чернівецький обласний художній музей запрошує відвідати постійно діючі експозиції «Образотворче мистецтво середини XVIII – початку XXI століть» та «Орнаментальне мистецтво Буковини кін. XIX – XX століть».
Докладніше…


Cторінка 1 з 212