17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціШановні освітяни!
Маю честь привітати вас із професійним святом, яке є важливим для кожного чернівчанина.  Ви виконуєте найблагороднішу місію у суспільстві – виховуєте, плекаєте наше майбутнє, працюєте з найдорожчим й найніжнішим людським матеріалом – душами наших дітей.
Докладніше…

З 1 по 14 жовтня 2017 року у КБУ «Будинок культури творчої молоді «Автограф» м. Чернівців» пройде благодійна акція «Подаруй книгу захиснику України», присвячена Дню захисника України.
Докладніше…

У столиці Естонії з 22-го по 27 вересня проходив 29-й Конкурс молодих вчених Європейського Союзу (EUCYS-2017) – найпрестижніше змагання переможців національних конкурсів, на яких нагородами відзначили і українців.
Докладніше…

 

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам, і знаходяться в користуванні або орендуються ними: Докладніше…

На урочистих зборах у сесійній залі Ратуші Чернівецький міський голова Олексій Каспрук вручив муніципальні премії імені Юрія Федьковича десятьом  фахівцям у сфері освіти.
Докладніше…

Індекс забрудення атмосфери у Чернівцях становить 2,9. За результатми досліджень аналітиків за перше півріччя 2017 року найчистішим містом вважається Тернопіль. Його індекс забрудненості атмосфери становить 2,5.
Докладніше…

Через порив водопровідного вводу на вулиці Узбецькій призупинено водопостачання будинку №11 та ДНЗ№2. Для потреб мешканців і дошкільного закладу воду постачає автоцистерна.
Докладніше…

Дільниця по ремонту та утриманню зливової мережі міста

Ю.Гагаріна, М. Заньковецької – чистка та промивка о/к

Я. Мудрого – ремонт о/к з встановленням зварних решіток і люка

Докладніше…

СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Електропостачання:  частота  струму  50 Гц.  На  контролі  виконання  знаходиться 4 заявки, пов’язані з   відключенням в мережі класу напруги 0,4 кВ.
Докладніше…

Почесне консульство Федеративної Республіки Німеччини відкрили у Чернівцях 28 вересня на вулиці Руській, 1.
Докладніше…


Cторінка 1 з 311234...1020...Остання »